علی کریمی و کریم باقری بهترین فوتبالیست‌های ایران هستند| پرسپولیس با دنیزلی به روز بازی می‌کرد پژمان نوری: جلال حسینی روح قهرمانی دارد

علی کریمی و کریم باقری بهترین فوتبالیست‌های ایران هستند| پرسپولیس با دنیزلی به روز بازی می‌کرد

به گزارش رشت۲۰-پژمان نوری که به تازگی از دنیای بازیگری خداحافظی کرده است گفت: وقتی به پرسپولیس رفتم و رفتار آقا کریم (باقری) را دیدم به او واقعاً علاقه مند شدم. باقری خودش شاگرد سیروس قایقران بود و خاطرات زیادی از او تعریف می‌کرد. با احترام به تمام بازیکنان باید بگویم به نظرم کریم باقری و علی کریمی بهترین فوتبالیست‌های ایران هستند.

وی درباره ارتباطش با مازیار زارع همبازی سابقش در ملوان تاکید کرد: همه چیزِ من و مازیار با هم است. یک وقت‌هایی اختلاف نظرهایی بود ولی خیلی با هم رفیق هستیم. یک جایی بودیم که بیشتر تماشاگران ملوان هم بودند. آنها می‌خواستند من و مازیار را با هم آشتی بدهند در حالی که مازیار می‌گفت ما شب و روز با هم هستیم و اختلافی نداریم. مازیار واقعاً دوست داشت با لباس ملوان خداحافظی کند. کوچک‌ترین حق او این بود که با لباس ملوان خداحافظی کند. فکر می‌کنم ملوان امسال خودزنی کرد.

 

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره مصطفی دنیزلی سرمربی این تیم تصریح کرد: دنیزلی مربی بسیار دوست داشتنی و با دانشی بود و وقتی رفت تازه فهمیدیم چه مربی بزرگی از پرسپولیس جدا شد. پرسپولیس زمان دنیزلی به روز و زیبا بازی می‌کرد. هرچند با سه اختلاف امتیاز در پایان فصل سوم شدیم ولی پرسپولیس خوب بازی می‌کرد.

 

نوری درباره افشین قطبی گفت: اولین چیزی که به ذهنم می‌رسد «دل شیر» است. قطبی با آن صحبت‌هایش انرژی خاصی می‌داد و تیمش نظرم داشت. او تمرینات را از بالا فیلمبرداری می‌کرد و حتی اگر یک متر هم سر جای خودمان نبودیم ایراد می‌گرفت.

 

کاپیتان پیشین ملوان با اشاره به سیدجلال حسینی هم گفت: جلال حسینی روح قهرمانی دارد و می جنگد که پیروز باشد.

 

نوری در پاسخ به سوالی مبنی بر برنامه اش برای آینده و حضور در کلاس‌های مربیگری، یادآور شد: ابتدای این فصل کلاس مربیگری می‌رفتم که به خاطر ملوان انصراف دارم. هدف‌هایی دارم که ممکن است به آن بخندند ولی این هدف‌ها پیش خودم می‌ماند.