عملکرد سیما و منظر رشت در اعیاد شعبانیه چه بود؟!

عملکرد سیما و منظر رشت در اعیاد شعبانیه چه بود؟!

به گزارش رشت۲۰-پرتال خبری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در گزارشی از عملکرد خود در اکران طرح مناسبتی اعیاد شعبانیه در سطح شهر خبر داد! (بیشتر بخوانید(

این گزارش عملکرد سازمان از آنجا قابل‌تأمل بود که درون خبر منتشرشده، ۳ عکس از نصب سه استند شهری با یک طرح واحد قرار داشت و این انگار تمام عملکرد سازمان مذکور به مناسبت اعیاد شعبانیه بوده است!

نکته عجیب دیگر آنکه با بررسی‌های بیشتر می‌توان پی برد که سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در اقدامی عجیب از طرح آماده سال گذشته برای پیام تبریک سال ۹۸ استفاده کرده است زیرا با مقایسه طرح‌های جدید و قدیم می‌توان فهمید که نه‌تنها دو طرح یکسان است بلکه تنها فرق آن‌ها تغییر لوگوی سازمان به لوگوی جدید و حذف یک پرنده از قسمت بالایی طرح است

.

در چنین شرایطی تنها باید به عملکرد این سازمان تبریکات ویژه گفت! سازمانی که قطعاً با توجه به در اختیار داشتن بیلبوردها، استندها و واتربندهای سطح شهر می‌تواند درآمد بسیار خوبی را داشته باشد، اما بنا بر ادعاهای مطرح‌شده پولی برای آراسته کردن ظاهر شهر ندارد.

در پایان باید تأکید کرد ایجاد کمی خلاقیت در این سازمان چندان هم درخواست غیرمعقولی محسوب نمی‌شود و مطمئناً استفاده از یک طرح گرافیکی جدید با توجه به چاپ مجدد بنر می‌تواند اندکی به زیباسازی شهر کمک کند.