عمل زشت میلاد و ۴ مرد جوان با دوستش در یکی از ویلا های شمال آنها با تهدید مرا مجبور به آن کار کردند

عمل زشت میلاد و ۴ مرد جوان با دوستش در یکی از ویلا های شمال

دوستی دو پسر جوان در تالار بورس آنها را به فکر واردات از دوبی انداخت، اما زمانی که در این راه شکست خوردند اتفاقات دیگری رقم خورد.

JamNewsImage20255060 - عمل زشت میلاد و 4 مرد جوان با دوستش در یکی از ویلا های شمال

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از جام نیوز چندی پیش پسر جوانی با مراجعه به پلیس از ربوده شدنش توسط شریک و همکارش خبر داد و گفت: مدتی قبل در تالار بورس با پسر جوانی به نام میلاد آشنا شدم، از آنجا که به خاطر فعالیت مداوم در بورس، پول خوبی به حبیب زده بودیم تصمیم گرفتیم با مشارکت هم، لوازم داخل خودرو از دوبی وارد کنیم. اوایل سود خوبی نصیب‌مان شد اما ناگهان ورق برگشت و ورشکست شدیم.
اما صبح دیروز «میلاد» همراه ۴ مرد جوان سراغم آمد و مرا سوار ماشین کرد. پس از طی مسافتی کوتاه مرا با تهدید شوکر از ماشین پیاده کرده و سوار خودروی دیگری کردند که کنار خیابان منتظر ایشان بود. آنها داخل خودرو دست و پایم را بستند و سرم را زیر صندلی کردند، بعد هم مرا به ویلایی در شمال بردند. در آنجا با تهدید از من ۶ چک و سفته به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان گرفته و همچنین رضایتنامه‌ای که اعلام می‌کرد من با میل خودم چک و سفته‌ها را امضا کرده‌ام. حدود ۱۰ ساعت بعد از آدم‌ربایی نیز مرا به ساحل دریا برده و رهایم کردند تا اینکه خودم را به تهران رساندم.
به دنبال این شکایت پرونده‌ای در شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و به دستور بازپرس جنایی، میلاد بازداشت و تحقیقات از او آغاز شد. پسر جوان زمانی که در مقابل بازپرس مرشدلو قرار گرفت منکر آدم‌ربایی شد و گفت: در بورس با کیوان  (شاکی)آشنا شدم و قرار شد با هم شرکتی دایر کنیم، ابتدا قرار بود که نصف نصف سرمایه‌گذاری کنیم اما تمام سرمایه را من گذاشتم. با این حال اختلاف‌هایی پیدا کرده بودیم اما به هیچ عنوان آدم‌ربایی نکردیم.
روز حادثه هم می‌خواستم با دوستانم به شمال بروم و قبل از آن سراغ کیوان رفتم تا با او درباره بدهی‌اش صحبت کنم، اما زمانی که متوجه شد قصد رفتن به شمال را دارم همراهمان شد. حالا هم سناریوی گروگانگیری را مطرح کرده که از زیر بار بدهی‌هایش خلاص شود.
با توجه به تهای طرفین پرونده بازپرس جنایی دستور تحقیقات بیشتر در این خصوص را صادر کرد.