عمل زشت پدر تهرانی با دختر جوانش در اتاق خواب/ زمانی که او در خواب بود به سراغش رفتم

عمل زشت پدر تهرانی با دختر جوانش در اتاق خواب/ زمانی که او در خواب بود به سراغش رفتم

مرد سالخورده که دختر ۴۰ ساله‌اش را در تهران به قتل رسانده بود، در جلسه دادگاه مدعی شد به خاطر انحراف اخلاقی دختر خود را کشته است.

JamNewsImage14392337 - عمل زشت پدر تهرانی با دختر جوانش در اتاق خواب/ زمانی که او در خواب بود به سراغش رفتم

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از جام نیـوز، در این پرونده مرد ۶۵ ساله، اردیبهشت سال گذشته دختر خود را در جنوب تهران با ضربه‌های چاقو به قتل رساند. او بعد از دستگیری در بازجویی گفت: دخترم از دوران دبیرستان انحراف اخلاقی داشت و در این مدت خیلی از دستش عذاب کشیدم. بارها از او خواستم تا دست از این رفتارهایش بردارد، اما او به حرف‌هایم گوش نمی‌داد. این اواخر هم قصد داشت بازیگر شود. شب وقتی خوابید، با چاقو به اتاق خوابش رفتم و چند ضربه به بدنش وارد کردم.

پس از تکمیل تحقیقات پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در جلسه دادگاه که به ریاست قاضی زالی برگزار شد، مادر مقتول گفت: هیچ شکایتی از همسرم ندارم.

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: بشدت پشیمانم. کارم سخت بود و نتوانستم نظارت کافی بر رفتار او داشته باشم تا کار به اینجا نکشد. او دو بار خودکشی کرد. یک بار قرص خورد و یک بار هم رگ دستش را زد. رفتار او باعث شد دست به این کار بزنم. پس از دفاعیات این مرد، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.