عکس یادگاری کار دست نماینده رشت داد! عکس یادگاری کار دست نماینده رشت داد!

عکس یادگاری کار دست نماینده رشت داد!

عکس یادگاری نماینده رشت با «نایجل شورت» شطرنج باز انگلیسی که مواضع ضد حجاب و ضد ایرانی اش بر همگان روشن است، دردسر ساز شد.
975 1 300x300 - عکس یادگاری کار دست نماینده رشت داد!

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نایجل شورت شطرنج باز انگلیسی که مواضع ضد حجاب و ضد ایرانی اش برای همگان روشن است در حالی پانزدهمین دوره مسابقات شطرنج خزر حضور یافت که اعتراضات گسترده ای در پی داشت.

این در حالی است که اکنون هر کدام از مقامات استانی زیر بار دعوت این شطرنج باز انگلیسی نمی روند.

در جدیدترین اقدام دفتر نماینده رشت در اطلاعیه ای دیدار و ملاقات جعفرزاده با نایجل شورت را تکذیب و دروغین خوانده است.

در قسمتی از این بیانیه آمده است: “دیدار و ملاقات دارای تعریف مشخص می باشد که تحت هیچ عنوان هیچگونه «نشست» یا «ملاقاتی» اعم از خصوصی یا حتی چند نفره بین این قهرمان دعوت شده از سوی جمهوری اسلامی ایران و نماینده رشت برگزار نشد.”

در این بیانیه همچنین با بیان اینکه حضور در مراسم افتتاحیه حداقل کاری است که یک مقام مسئول از جمله نماینده مجلس انجام می دهد، آمده “اگر فرد یا افرادی اظهاراتی داشته باشند که بر علیه نظام مقدس اسلامی باشد و مستوجب ممنوع الورودی یا ممنوع الخروجی باشند. مطابق قوانین جاریه، مرجع قانونی آن مشخص می باشد.”

شاید اگر دل به گمان و ظنّ مدیریت محترم دفتر نماینده رشت ببندیم این «دیدار» نامش «دیدار» نباشد که البته ما هم مدعی برگزاری «دیدار» و «نشست» نماینده رشت با این شطرنج باز معلوم العقیده نیستیم اما نمی توان منکر عکس یادگاری جناب نماینده با شطرنج باز معلوم العقیده انگلیسی شد؛ می شود؟!

هرچند که در جایی دیگر از این بیانیه آمده است: «اگر هم به فرض نشستی در جهت توسعه این ورزش صورت می پذیرفت هیچگونه اشکالی بر آن وارد نیست».