عیادت مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از دانش آموزان حادثه دیده در همدان

عیادت مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از دانش آموزان حادثه دیده در همدان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان غروب امروز (جمعه) از دانش آموزان لنگرودی (اطاقور) که بر اثر واژگونی اتوبوس راهیان نور در همدان مصدوم شده اند، عیادت کرد.

82329526-71214611

 به گزارش خبر فوری رشت مهدی حاجتی با حضور در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بعثت در استان همدان از دانش آموزان دختر منطقه اطاقور لنگرود بستری در این بیمارستان که به دلیل واژگونی اتوبوس کاروان راهیان نور، مصدوم شده اند، عیادت و دلجویی کرد.
اتوبوس راهیان نور دانش آموزان لنگرودی با ۳۰ سرنشین بامداد امروز (جمعه) به دلیل لغزندگی جاده و ناتوانی راننده در کنترل خودرو، در همدان واژگون شد.
رئیس اداره فرهنگی، هنری و اردویی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در زمان حاضر، چهار دانش آموز و دو همکار از مربیان مدرسه در بیمارستان بستری هستند و بقیه مداوا و مرخص شده اند.
جمیل غریب شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بقیه مصدومان این حادثه مداوا شده اند و در خانه معلم همدان اسکان یافتند.
وی اظهار داشت: سیده حمیرا زکی پور معاون فرهنگی پرورشی آموزش و پرورش گیلان به همراه او و جمعی از خانواده های دانش آموزان حادثه دیده، فردا (شنبه) به همدان می روند.
فرماندار لنگرود نیز در تماسی با ستاد مدیریت بحران همدان، از آخرین وضعیت امدادرسانی به سانحه دیدگان واژگونی خودروی راهیان نور مطلع شد و به خاطر امدادرسانی مطلوب به سانحه دیدگان، از مدیریت آن استان قدردانی کرد.
بیش از ۳۷۰ هزار دانش آموز در استان گیلان تحصیل می کنند.