غیبت معنادار نمایندگان مجلس در مراسم معارفه سرپرست علوم پزشکی گیلان! هیچ یک از 13 نماینده گیلان در مراسم معارفه سالاری به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی حضور نیافتند!

غیبت معنادار نمایندگان مجلس در مراسم معارفه سرپرست علوم پزشکی گیلان!

به گزارش رشت۲۰-در شرایطی که از نخستین روز ایجاد تغییرات در رأس علوم پزشکی گیلان و انتصاب ارسلان سالاری به‌عنوان سرپرست این سازمان تعدادی از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی مواضع تندی را نسبت به تغییرات رخ داده اتخاذ کرده بودند، هیچ یک از ۱۳ نماینده گیلان در مراسم معارفه سالاری به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی حضور نیافتند!

البته این نکته قابل ذکر است که همزمان با برگزاری مراسم معارفه صحن علنی مجلس نیز برگزار شد، اما قطعاً انتظار می‌رفت حداقل یک نفر به نمایندگی از مجمع نمایندگان در این مراسم حضور یابد که چنین اتفاقی رخ نداد.

 

در روزهای اخیر چند تن از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی پس از انتصاب سالاری به‌عنوان سرپرست علوم پزشکی گیلان انتقادات تندی را مطرح کردند که در نهایت هیچ‌کدام از آنان حاضر به همراهی در این مراسم نشدند تا اتفاقی عجیب در روز معارفه سالاری رخ دهد.

 

حال باید منتظر ماند و دید که آیا سالاری می‌تواند سکان مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی را در اختیار نگه دارد یا تنها چند ماه به‌عنوان سرپرست حضور داشته و پس از آن جای خود را به فردی دیگر خواهد داد؟!