فاجعه در روند احداث ساختمان نگهداری معلولین شهرستان شفت "اپیزود دوم"

فاجعه در روند احداث ساختمان نگهداری معلولین شهرستان شفت

به گزارش رشت۲۰ ;پیگیری مجدانه مطالبه مردم از مدیر انقلابی بنیاد مسکن

 

آقای اکبرزاده سلام…

 

جناب آقای مهندس اکبرزاده مدیرکل محترم و انقلابی بنیاد مسکن استان گیلان مستحضر باشید بیش از یک ماه از گزارش ویژه ای که رسانه های آزاد و مستقل استان در خصوص ابهامات موجود در علل روند کند(شما بخوانید توقف عمدی) احداث ساختمان نگهداری معلولین شهرستان شفت منتشر کرده اند می گذرد لیکن متاسفانه شرایط کما فی السابق در حالتی ناامید کننده ادامه داشته و از جانب سازمان تحت امر شما هیچ کس زحمت رسیدگی به موضوع را به خود نمیدهد که این امر با توجه به شناختی که از روحیه انقلابی شما موجود است جای تعجب و البته…

 

محضر جنابتان باید عرض شود طی بررسی های خبرنگاران مستقل این ساختمان که با دریافت مبالغی از جمعی از مددجویان باید در یک زمان بندی مشخص به پایان میرسید با وجود حضور پای کار پیمانکار و روحیه فعالیت جهادی وی و تعلق خاطر وی به انجام بخشی از کار در قالب خیریه با در نظر گرفتن شرایط معلولین عزیز(که در عقد قرارداد مشهود است) به هزار و یک دلیل که امروز برای همگان مشهود است به تاخیر افتاده است و نکته تاسف بار در این بین وجود سرنخ این کلاف سردرگم در بنیاد مسکن استان گیلان میباشد چرا که فقدان توجه و بی مسئولیتی متولیان زیر مجموعه حضرتعالی و سواستفاده برخی افراد مغرض و سودجو از شرایط موجود، کنده ای دیرسوز به آتش کشیده که دود آن صرفا به چشم نحیف معلولین شهرستان شفت و خانواده های کم توان آنها میرود…

 

آقای مدیرکل چرا؟ چگونه؟ و چطور؟ در سازمانی عریض و طویل همچون بنیاد مسکن سیستم نظارتی پویایی برای سرکشی بر پروژه ها و حل مشکلات موجود و لااقل ارائه گزارش به مدیرکل وجود ندارد!!؟

یا اگر این ساز و کار موجود است به کدامین دلیل در پروژه ای با این اهمیت و این مدت زمان تاخیر اقدامات لازم برای تسریع انجام و حل مشکلات صورت نگرفته است؟؟؟

 

آقای اکبرزاده شما به عنوان یک چهره انقلابی مقبول متولی یکی از سازمانهای حساس در استان گیلان هستید که کارنامه درخشانی از ابتدای انقلاب در پوشش اقشار کم درآمد و ارائه خدمت به نیازمندان داشته و دارد به شما توصیه می شود قدری از میز کار و اتاق خود فاصله گرفته و به بررسی میدانی برخی از پروژه های عمرانی و عملکرد برخی از معاونین خود بپردازید چرا که این روزها شنیده هایی نگران کننده حول سازمان تحت امر شما در برخی از شهرستانها به گوش میرسد که بررسی صحت آنها بیش از هر فرد دیگر به حوزه عملکرد شما برمی گردد…

 

جناب مدیر کل آیا در جریان هستید که پیمانکار پروژه مذکور چند بار جهت ملاقات حضوری با حضرتعالی به دفتر شما مراجعه کرده لیکن با سفارشات پشت پرده از دیدار حضوری با شما منع گردیده است؟؟

در یکی از انقلابی ترین نهادهای جمهوری اسلامی ایران به این اتفاق جز “فاجعه” چه میتوان گفت؟؟؟

 

تکرار برخی نام های افراد حقیقی و موسسه های حقوقی در بسیاری از پروژه هایی که اتفاقا همه آنها به صورت نیمه کاره به حال خود رها شده اند و اصرار برخی از معاونت های شما برای عقد دوباره قرارداد با این افراد و موسسات نشانگر چیست؟؟؟

 

جناب آقای اکبرزاده آیا از سرگذشت و سرنوشت تسهیلات با بهره ۴ درصدی که با رایزنی های مختلف به پروژه احداث ساختمان نگهداری معلولین شهرستان شفت اختصاص یافته بود خبر دارید؟؟؟

 

منتظر پاسخ مقتضی و پیگیری مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان گیلام در خصوص موارد ذکر شده در این گزارش هستیم باشد که با یک اقدام انقلابی قشری دردمند را از بلاتکایفی نجات دهیم و معلولین عزیز شهرستان شفت در زمینه اسکان با مشکلات موجود روبرو نباشند.