فاطمه شیرزاد از جلسه استیضاح شهردار رشت و دو ماه سخت قبل از پایان سال به ما گفت

فاطمه شیرزاد از جلسه استیضاح شهردار رشت و دو ماه سخت قبل از پایان سال به ما گفت

۱۷۳ مین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر رشت در روز یکشنبه ۳ بهمن ماه با حضور ۱۵ عضو در محل ساختمان شورای شهر برگزار شد.

78595468 87419658dfbbe 300x176 - فاطمه شیرزاد از جلسه استیضاح شهردار رشت و دو ماه سخت قبل از پایان سال به ما گفت


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از تابناک گیلان، عضو شورای شهر رشت اظهار کرد: در این جلسه مسائل مختلفی در دستور کار قرار گرفت که یکی از آن استیضاح دکتر ثابت قدم شهردار رشت بود و در این راستا سوالاتی که شهردار محترم در ده روز گذشته نسبت به مسائل مختلف پاسخ داده بودند، از تحقیق در پرداخت معوقات کارکنان شهرداری و گارگران زحمتکش، تا بهبود وضعیت آسفالت و جمع آوری نت شهر و بیمه کارکنان و کارگران شهرداری بود.
فاطمه شیرزاد گفت: پس از ارائه نطق برخی از اعضای محترم شورا ۶ طرح و لایحه نیز در صحن شورا اعلام وصول شد که از جمله آن؛ بودجه پیشنهادی سال ۹۶ شهرداری و سازمان های تابعه آن بود که لایحه آن رسما همزمان با حضور شهردار محترم در صحن شورا تقدیم شد و اعضای شورا نیز جهت بررسی این لایحه، جلسات مختلف را تشکیل خواهند داد و در خصوص تمام موارد آن تصمیم گیری خواهند کرد تا ان شاالله یک بودجه واقعی را به تصویب برسانیم.
وی افزود: در حوزه طرح ها و لوایحی که امروز در دستور کار قرار گرفت، یک مورد ارزش پایه ی منطقه ایی شهر رشت در سال ۹۶ بود که در مقایسه با سال گذشته ۱۰ درصد افزایش پیدا کرد و در صحن شورا مصوب شد. البته پس از آن که در کمیسیون برنامه و بودجه جلسات کارشناسی آن تشکیل شده بود.
شیرزاد گفت: همچنین لایحه دیگری که در صحن شورا مطرح شد لایحه آب نمای موزیکال سه بعدی بوستان ملت بود. البته با توجه به اینکه این لایحه یک بار مالی برای حوزه شهرداری داشت، و به علاوه اینکه تمام اعضای شورا تاکید دارند که تا پایان سال پروژه جدید تعریف نشود و به …