فاطمه شیرزاد: ایجاد ایستگاه ثابت تاکسی در سایت مسکن مهر رشت ضروری است

فاطمه شیرزاد: ایجاد ایستگاه ثابت تاکسی در سایت مسکن مهر رشت ضروری است

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: برای سهولت در تردد ساکنان مسکن مهر رشت نیازمند ایجاد ایستگاه های ثابتتاکسی در آن مسیر هستیم.
77328286 85701535dbbcf 300x224 - فاطمه شیرزاد: ایجاد ایستگاه ثابت تاکسی در سایت مسکن مهر رشت ضروری است

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از تابناک عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: برای سهولت در تردد ساکنان مسکن مهر رشت نیازمند ایجاد ایستگاه های ثابت تاکسیدر آن مسیر هستیم.
فاطمه شیرزاد اظهار کرد: تاکنون یکسری از مشکلات مسکن مهر رشت از جمله آسفالت تا حدودی برطرف شده و برای رفع مشکلات ساکنان آن نیازمند توجه بیشتر مسئوولان هستیم.
وی با اشاره به اینکه شرایط تردد ناوگان اتوبوسرانی در مسیر مسکن مهر رشت فراهم شده است تصریح کرد: اکنون یک دستگاه اتوبوس مشغول به خدمات رسانی در این مسیر بوده که پاسخگوی نیاز اهالی آن منطقه نیست.
شیرزاد با بیان اینکه جمعیت بسیاری سا کن مسکن مهر هستند یادآور شد: با توجه به اینکه فاصله بین مجتمع مسکونی مهر، درمانگاه، فروشگاه و… مسکن مهر رشت طولانی بوده، بنده اعتقاد دارم که باید هرچه سریع تر خطوط تاکسیرانی در آن مسیر راه اندازی شود.
عضو شورای اسلامی شهر رشت ایجاد پارک، اجرای آسفالت،ایستگاه آتش نشانی و… را از جمله اقدام های شورا و شهرداری رشت در مسکن مهراین شهر دانست و خاطرنشان کرد: این خدمات باید افزایش یابد و دیگر دستگاه های متولی نیز به فکر رفع مشکلات رفاهی آن منطقه باشند.
وی اتوبوس های فعال در رشت را ۵۰ دستگاه اعلام کرد و گفت: با توجه به حجم جمعیتیشهر رشت برای رسیدن به استانداردها در ناوگان اتوبوسرانی به تعداد ۱۳۰ دستگاه اتوبوس دیگر نیازمند هستیم.
شیرزاد بیان کرد: قرار داد خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید بین شهرداری و شرکت سبلان خودرو منعقد شده و این تعداد اتوبوس اردیبهشت ماه سال آینده به ناوگان اتوبوسرانی افزوده می شود.
به گفته وی، ۶ هزار خودروی تاکسی در رشت وجود دارد که از این تعداد ۴ هزار دستگاه در خطوط شهری فعال است.