فایل صوتی دوم رسول پناه هم لو رفت | از درگیری فیزیکی بازیکنان تا ناراحتی همه از شجاع!

فایل صوتی دوم رسول پناه هم لو رفت | از درگیری فیزیکی بازیکنان تا ناراحتی همه از شجاع!

به گزارش رشت۲۰ به نقل از همشهری آنلاین، زمان زیادی از لو رفتن فایل صوتی رسول پناه و حرف های او علیه یحیی گلمحمدی و بازیکنان پرسپولیس نگذشته که حالا روزنامه گل از انتشار دومین فایل لو رفته از  صحبت های سرپرسپت پرسپولیس خبر داده است.

پناه - فایل صوتی دوم رسول پناه هم لو رفت | از درگیری فیزیکی بازیکنان تا ناراحتی همه از شجاع!

رسول پناه که این روزها یک تنه بار به حاشیه کشیدن تیم فینالیست آسیا را به دوش می کشد مشخص نیست چطور مسائل درونی تیم را اینطور بی پروا با خبرنگاران در میان می گذارد. سرپرست پرسپولیس یا عامدانه به این شکل قصد بیان کردن مسائلی را دارد که به شکل رسمی امکان گفتن آنها را ندارد و یا اینکه به قدری نسبت به جایگاهی که به آن تکیه زده پرت است که به هر  جمعی اعتماد می کند، بدون ترس از اینکه شفاف سازی های دلبرانه او برای خبرنگاران احتمال ضبط و پخش هم دارد.

روزنامه گل مدعی شده فایلی از جناب رسول پناه در اختیار دارد که در  آن سرپرست پرسپولیس مدعی شده شجاع خلیل زاده یک تنه تیم را به هم ریخته و تمام بازیکنان پرسپولیس از دست او ناراحتند. رسول پناه البته برای اینکه وجهه مدیریتی خود را هم به رخ بکشد اعلام کرده به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان در قطر مجبور به سفر به این کشور و کنترل حواشی تیم شده است. باید دید این فایل که وعده انتشار آن داده شده دوباره با تکذیب سرپرست پرسپولیس روبه روخواهد شد یا نه. آیا دوباره «تقطیع جملات» در کار بوده؟ اصلا ما کی اینقدر در «تقطیع جملات» حرفه ای شدیم؟

4508618 - فایل صوتی دوم رسول پناه هم لو رفت | از درگیری فیزیکی بازیکنان تا ناراحتی همه از شجاع!