فرآیند روکش آسفالت در شهر رشت بدرستی انجام نمی شود

فرآیند روکش آسفالت در شهر رشت بدرستی انجام نمی شود

عباس صابر در جلسه بررسی وضعیت آسفالت شهر رشت گفت : شهرداری رشت در بحث تولید آسفالت مشکل چندانی ندارد اما مشکل در اجرای روکش آسفالت است.
78744330 87619064ecaeb 300x203 - فرآیند روکش آسفالت در شهر رشت بدرستی انجام نمی شود

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری برنا از گیلان ، عباس صابر رییس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت در جلسه بررسی نقاط ضعف آسفالت معابر سطح شهر و طرق ارتقا آسفالت این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت ، اظهار داشت : آشفتگی موجود در بحث آسفالت میراثی است که از سالهای گذشته به ما رسیده است.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت، تولید، حمل و نقل و اجرا را فرآیندهای آسفالت دانست و گفت : شهرداری رشت در بحث تولید آسفالت مشکل چندانی ندارد ، اما در مقوله حمل و نقل آن کاملا مشکل داریم.
وی با تاکید بر استفاده نوخاله در زیرساخت های کوچه های سطح شهر گفت : استفاده از نوخاله ها در زیرساخت کوچه ها موجب پایین آمدن کیفیت کار آسفالت می شود و این امر سبب می شود که آسفالت کوچه ها در فاصله زمانی کوتاه بریده شود.
عباس صابر پروژه آسفالت خیابان آزادگان را بدترین پروژه آسفالت خواند و یادآور شد: در حوزه اجرایی آسفالت نیز باید یک فکر اساسی شود.
رئیس کمیسیون عمران با تاکید کامل شده تجهیزات سازمان عمران خاطرنشان کرد: سازمان عمران باید در کنار بخش خصوصی به کار پخش آسفالت و اجرای آن ادامه فعالیت دهد.
این عضو شورا عدم نظارت بر اجرا مهم ترین کار در اجرای پروژه های آسفالت عنوان کرد و گفت: متاسفانه فرآیند روکش آسفالت در سطح شهر بدرستی انجام نمی شود.