فردا؛ پایان صدور ويزا در دفتر كنسولی رشت/ ثبت نام ۱۹ هزار و ۳۷ گیلانی مدیر حج و زیارت گیلان خبر داد:

فردا؛ پایان صدور ويزا در دفتر كنسولی رشت/ ثبت نام ۱۹ هزار و ۳۷ گیلانی

فعال با اشاره به اتمام کار دفتر موقت کنسولگری عراق در رشت، گفت: مهلت صدور روادید در کنسولگری موقت عراق در رشت تا فردا است.

57382970 - فردا؛ پایان صدور ويزا در دفتر كنسولی رشت/ ثبت نام ۱۹ هزار و ۳۷ گیلانی

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) حسن فعال، مدیر حج و زیارت استان گیلان، با اشاره به اتمام کار دفتر موقت کنسولگری عراق در رشت، اظهار کرد: زمان صدور روادید در کنسولگری موقت عراق در رشت فردا، ۲۶ آبان به پایان می رسد.

وی افزود: مشتاقان زیارت اربعین حسینی(ع) می توانند در زمان باقیمانده جهت دریافت روادید به دفاتر زیارتی مجاز حج و زیارت استان مراجعه نمایند و با تحویل گذرنامه، ۲ قطعه عکس و همچنین پرداخت اینترنتی هزینه روادید، در اسرع وقت ویزای خود را دریافت نمایند.

مدیر حج و زیارت گیلان مرز مهران را مرز مشخص شده استان گیلان برای تردد در ایام اربعین دانست و افزود: موکب شهدای مظلوم منا در مرز مهران راه اندازی شده و به زائران اربعین خدمات رسانی می کند.

فعال از ثبت نام ۱۹ هزار و ۳۷ نفر زائر گیلانی اربعین در سامانه سماح خبر داد و خاطرنشان کرد: از این تعداد، برای ۱۸ هزار و ۹۳۸ نفر ویزای گیلانی و برای ۵ هزار و ۸۸۶ نفر ویزای قزوینی از دفتر موقت کنسولگری عراق در رشت صادر شد.