فروش ۲۵ میلیارد ریالی کتاب در چهاردهمین نمایشگاه کتاب مدیرکل ارشاد گیلان خبر داد:

فروش ۲۵ میلیارد ریالی کتاب در چهاردهمین نمایشگاه کتاب

به گزارش رشت۲۰؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان روز شنبه در گفت و گویی افزود: هفت و نیم میلیارد ریال از مبلغ یادشده بن کتاب بوده که توسط بانک عامل ارائه شده است.

فیروز فاضلی اظهار داشت : نمایشگاه یادشده با ۳۰ درصد تخفیف از بیست و ششم آبان ماه تا پایان یکم آذرماه ادامه داشت که طی این مدت ۸۲ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، نمایشگاه یادشده در محل دائمی نمایشگاه های استان ، در ۲۰۰ غرفه ، با ۳۰ درصد تخفیف و ۴۰۰ ناشر کشوری و استانی برپا شده بود.

به گفته مسئولان فرهنگی استان امسال نیز تلاش شده بود تا در نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان از زبده ترین ناشران دعوت شود و بر همین اساس این نمایشگاه با حضور ۴۰۰ ناشر که ۳۵ ناشر ازین تعداد را ناشران گیلانی تشکیل می دادند،بر پا شد.

سال گذشته نیز سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در ۲۰۰ غرفه و با حضور ۴۰۰ ناشر استانی و کشوری، با ۳۰ درصد تخفیف به همت اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت – تهران دایر شده بود.