فروش ۵۴۰ میلیون تومانی بن کتاب در نمایشگاه کتاب گیلان استقبال کم نظیر از نمایشگاه کتاب گیلان

فروش ۵۴۰ میلیون تومانی بن کتاب در نمایشگاه کتاب گیلان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به استقبال کم نظیر از نمایشگاه کتاب گیلان گفت:۵۴۰ میلیون تومان بن کتاب در این نمایشگاه فروخته شد.
IMG13275035 300x248 - فروش ۵۴۰ میلیون تومانی بن کتاب در نمایشگاه کتاب گیلان

فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به استقبال کم نظیر شهروندان از نمایشگاه کتاب گیلان از رشت گفت: از ابتدای روز آغازین نمایشگاه(۱۲ مهر) تا کنون ۵۴۰ میلیون تومان بن‌ کارت در این نمایشگاه فروخته شده است.

وی افزود: بیشترین استقبال از بخش‌های دانشگاهی و کتاب‌های کمک آموزشی بوده ضمن اینکه استقبال ویژه‌ای از کتاب‌های دینی و ادبیات در دواردهمین نمایشگاه کتاب شده است،

فاضلی امکان استفاده از بن‌کارت های توزیع شده برای خرید کتاب خارج از نمایشگاه را از ویژگی‌های نمایشگاه کتاب گیلان دانست و اذعان کرد: شهروندان می‌توانند تا یک هفته پس از نمایشگاه از ١٥ کتابفروشی معرفی شده در سطح شهر رشت، توسط این بن کارت ها، کتاب خریداری کنند.

گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان از دوازدهم مهرماه جاری با ۵۸هزار عنوان کتاب و ۳۰ درصد تخفیف در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت – تهران برپا شده و تا ساعت ۲۰ امروز شنبه(۱۷ مهر) میزبان علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی است.