فریاد «مرگ بر آمریکا» در سراسر گیلان طنین انداز شد پیوند مردم گیلان با موج استکبار ستیزی در کشور؛

فریاد «مرگ بر آمریکا» در سراسر گیلان طنین انداز شد

مردم شهرهای مختلف استان گیلان با حضور پر شور در راهپیمایی ۱۳ آبان، در پیوندی عمیق با موج استکبار ستیزی در سراسر کشور، فریاد «مرگ بر آمریکا» را سر دادند.

2261794 - فریاد «مرگ بر آمریکا» در سراسر گیلان طنین انداز شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از مهر،  همگام با همه دانش آموزان، دانشجویان و سایر اقشار کشور در سرتاسر ایران اسلامی، مردم گیلان نیز در صبح آفتابی پنجشنبه ۱۳ آبان با حضور در خیابان های شهرهای مختلف استان، انزجار خود از استکبار جهانی را با مشت های گرده کرده و فریاد «مرگ بر آمریکا» و  «مرگ بر اسرائیل» اعلام کردند.

در شهر رشت خیابان های منتهی به میدان شهدای ذهاب (شهرداری) با حضور پرشور دانش آموزانی همراه بود که با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی آمده بودند تا با پیوستن به موج عظیم استکبار ستیزان در سراسر کشور، بار دیگر به استکبار جهانی و ایادی آن در منطقه نشان دهند که انزجار از ظلم و استکبار و جنایات آمریکا و اسرائیل، در میان مردم ایران کوچک و بزرگ نمی شناسد و همه از پیر و جوان گرفته تا دانش آموز و دانشجو و قشرهای مختلف جامعه، بر مسیر ولایت قدم برداشته و پشتیبان انقلاب اسلامی اند.

 همچنین همگام با اقشار مختلف مردم در شهر رشت، محمدعلی نجفی استاندار گیلان و دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش نیز با همراهی جمعی از فرماندهان نظامی، انتظامی و مدیران دستگاه های مختلف در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حضور پیدا کردند.

2261751 - فریاد «مرگ بر آمریکا» در سراسر گیلان طنین انداز شد

طنین فریاد استکبار ستیزی در غرب گیلان

در شهرهای صومعه سرا، شفت، فومن و آستارا نیز اقشار مختلف مردم با در دست با در دست داشتن پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا» مسیرهای راهپیمایی را پیموده و ضمن اعلام انزجار از استکبار جهانی، پرچم های آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.

2261753 - فریاد «مرگ بر آمریکا» در سراسر گیلان طنین انداز شد

شرق گیلان و شهرهای رودسر و لنگرود نیز شاهد حضور گسترده مردم ولایتمداری بود که همچون همیشه در صحنه های مختلف حماسه آفرینی حضور داشته و با شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان، بار دیگر عهد ولایتمداری خود را با رهبر انقلاب و شهیدان تجدید کردند.

در این شهرها، حضور پر شور دانش آموزان دختر و پسر در مقاطع مختلف تحصیلی، جلوه ای خاص به راهپیمایی ۱۳ آبان بخشیده بود.

2261793 - فریاد «مرگ بر آمریکا» در سراسر گیلان طنین انداز شد

2261754 - فریاد «مرگ بر آمریکا» در سراسر گیلان طنین انداز شد

2261755 - فریاد «مرگ بر آمریکا» در سراسر گیلان طنین انداز شد