فشار آب ۲۵۰ مشترک شهری تقویت شد

فشار آب ۲۵۰ مشترک شهری تقویت شد

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری رضوانشهر گفت:لوله گذاری ۲۴۰ متر شبکه توزیع آب در خیابان شهید بهشتیموجب تقویت فشار آب ۲۵۰ مشترک این منطقه شد.
82163436_92422631ffbbf

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا مهندس سید حسین کاظم زاده روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این لوله گذاری با هدف تامین آب و تقویت فشار مربوطه برای ساکنان خیابان های شهید بهشتی، شهید شکوری و مناطق پیرامونی آن انجام گرفت که در ایام تعطیلات و فصل گرم سال با افت فشار آب مواجه بودند.
وی بیان کرد: با تقاضای اهالی و پیگیری های بعمل آمده در صدد تأمین اعتبار مربوطه بر آمدیم و برایاجرای این طرح به طول ۲۴۰ متر لوله گزاری با لوله پلی اتیلن از کلاس ۱۱۰، مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است و دارای ۹۹ هزار مشترک آب شرب شهری است.
***
رئیس اداره آموزش و پرورش رضوانشهر گفت: کمک ۲۷۰ میلیون ریالی یک خیر بین ۵۴۲ نفر از دانش آموزان بی بضاعت این شهرستان توزیع شد.
علی گواهی روز چهار شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک فرد خیر در این شهرستان همانند سنوات گذشته با در اختیار گذاشتن مبلغ ۲۷۰ میلیون ریال برای کمک به دانش آموزان محروم این منطقه موجبات خوشحالی خانواده های آنان را فراهم کرد.
وی افزود: همه ساله شاهد توجه و کمک از سوی این فرد خیر به نیازمندان منطقه هستیم و با این اقدام خداپسندانه بخشی از مشکلات خانواده های محروم و نیازمند برطرف می شود.
گواهی بیان کرد: این میزان کمک در ایام پایانی سال و شب عیدی یک عمل بسیار خوب و ارزنده ای است که موجبات خوشحالی ۵۴۲ خانواده را فراهم نمود.
شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است که دارای حدود ۱۲ هزار نفر دانش آموز در مقاطع مختلف است.