فعالیت شورای اسلامی دوره چهارم شهر رشت در نوع خود مطلوب بوده است

فعالیت شورای اسلامی دوره چهارم شهر رشت در نوع خود مطلوب بوده است

مظفر نیکومنش نودهی عضو شورای اسلامی شهر رشت در نشستی با خبرنگاران و با محوریت عملکرد چهارساله خود در شورای شهر رشت گفت : فعالیت شورای اسلامی دوره چهارم شهر رشت در نوع خود مطلوب بوده است و هر یک از اعضای شورا در کنار یکدیگر تلاش برای توسعه شهر رشت داشته اند .
82206740_92484214daedf

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از برنا مظفر نیکومنش نودهی در ابتدای نشست خبری ضمن تبریک فرا رسیدن روز زن به بانوان حاضر در جلسه اظهار داشت : بانوان ایرانی نشان دادند که در تمامی صحنه ها می توانند نقش آفرین باشند و این تاثیر گذاری و نقش آفرینی آنان را در دوران پیروزی انقلاب ، دفاع مقدس و عرصه های اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی در کنار نقش همسری و مادری شاهد بوده ایم .
وی با بیان اینکه موضوع ساماندهی رودخانه های رشت و لندفیل سراوان دو مقوله مهم رشت است که توسط شورای چهارم به آن پرداخته شد اظهار کرد : در خصوص ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهر رود جلسات مکرری برگزار شد و این جلسات به تهران هم تسری یافت تا بتوانیم مسوولین را نسبت به این موضوع حساس کنیم .
وی افزود : موضوع لندفیل سراوان را در جلسات کلانشهرهای کشور مطرح کردیم و به گوش هیات دولت و سازمان محیط زیست کشور رساندیم تا بتوانیم این معضل را از طریق جذب اعتبارات مرتفع سازیم.
نایب رییس شورای شهر رشت با اشاره به فعالیت ها و عملکرد خود در زمان تصدی بر ریاست دو کمیسیون بهداشت و فرهنگی شورا گفت : تلاش بر این بود که بتوانیم سرانه فضای سبز در شهر رشت را افزایش دهیم و این مبحث با افتتاح پارک ها در محلات محقق شده است .
نیکومنش نودهی عنوان کرد : ایجاد فضای سبز در محلات و پارک بازی به جهت دسترسی همه شهروندان از فضاهای تفریحی و امکانات شهری بوده تا بدین طریق هزینه هایی نیز برای رفت و آمد شهروندان به جهت رسیدن به پارک های بزرگ هدر نرود.
وی ادامه داد : در حال حاضر ۱۶۶ پارک در محلات بهره برداری شده و این رقم افزایش خواهد یافت.
وی در خصوص احداث بازارچه های میوه و تره بار گفت : ۱۳ بازارچه در مناطق مختلف رشت فعال شده است …