قابل توجه نماینده لنگرود! رهبر انقلاب: آقایان حق ندارند وقتی امکانات شخصی دارند از امکانات دولتی استفاده کنند

قابل توجه نماینده لنگرود! رهبر انقلاب: آقایان حق ندارند وقتی امکانات شخصی دارند از امکانات دولتی استفاده کنند

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، چندین سال قبل بود که رهبر انقلاب امام خامنه‌ای در بیاناتی تذکری شدیداللحن به مسئولین داد و به آنان متذکر شد که وقتی امکانات شخصی دارند حق ندارند از امکانات دولتی استفاده کنند.

محمدنژاد - قابل توجه نماینده لنگرود! رهبر انقلاب: آقایان حق ندارند وقتی امکانات شخصی دارند از امکانات دولتی استفاده کنند

مشاهده بیانات امام خامنه‌ای

حال اما پرویز محمدنژاد نماینده لنگرود در پاسخ به سؤال خبرنگار گیل و دیلم اظهار داشت: بنده یک ماشین شخصی دارم که در اختیار خانواده است و همچون دیگر نمایندگان برای سرکشی و حضور در بخش‌های مختلف حوزه انتخابیه، نیازمند این ماشین هستم.

البته این نماینده مجلس در اظهاراتی عجیب‌تر راهکار اختراعی خود را نیز مطرح کرد و مدعی شد که باید طوری بشود که نمایندگانی که نیازمند نیستند انصراف داده و آنانی که به این ماشین نیاز دارند از آن استفاده کنند!

چنین اظهاراتی آن‌هم در  شرایطی که مردم برای خرید یک خودرو باید هزینه‌ای بسیار بیشتر از مبلغ در نظر گرفته‌شده برای نمایندگان پرداخت کرده و برخلاف آنان در صف‌های چندین ماهه بمانند و مبلغ آن را نیز برخلاف نمایندگان که ازدم‌قسط پرداخت می‌کنند، به‌صورت نقد تحویل خودروساز می‌دهند، نماینده لنگرود با نادیده گرفتن فرمایشات رهبر انقلاب مدعی است که خودروی شخصی خود را می‌بایست در اختیار خانواده قرار دهد و برای کار مجلس خودروای با خدمات دولتی را مورد استفاده قرار دهد.

آیا چنین رفتارهایی آن‌هم در برابر بیانات امام خامنه‌ای نباید مورد توجه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس قرار گیرد؟!