قاتل جوان كوچصفهاني در رشت دستگير شد

قاتل جوان كوچصفهاني در رشت دستگير شد

معاون اجتماعي پليس گيلان از دستگيري قاتل جوان ۳۵ ساله كوچصفهاني روز گذشته در شهرستان رشت خبر داد.

قتل-3-250x172

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری بین المللی کاسپین از رشت، سرهنگ محمدرضا جعفري خيرخواه در تشريح اين خبر گفت: ساعت ۰۶:۳۰ دقيقه صبح روز ۲۸ آذرماه سالجاري فردي طي مراجعه حضوري به كلانتري بخش كوچصفهان شهرستان رشت اعلام مي دارد كه برادرش از شب گذشته بعد از خروج از مغازه موبايل فروشي خود مفقود شده است.

معاون اجتماعي پليس گيلان با بيان اينكه با توجه به پيگيري ها ي صورت گرفته ماموران انتظامي، خودروي فرد مفقودشده شب ۲۸ آذرماه سالجاري را در يكي از روستاهاي بخش لشت نشاء شهرستان رشت به صورت خون آلود و بلاصاحب كشف مي كنند، افزود: جسد فرد مفقودي نيز در حالي كه ضربات چاقو روي بدن وي مشهود بوده در يكم آذرماه در يكي از روستاهاي آستانه اشرفيه كشف مي شود.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: كارآگاهان آگاهي شهرستان آستانه اشرفيه قاتل ۲۲ ساله را كه اهل رشت و ساكن كوچصفهان مي باشد را در كمتر از ۱۲ ساعت پس از كشف جسد شناسايي و دستگير كردند.

سخنگوي پليس گيلان با اعلام اينكه قاتل شاگرد اخراج شده مغازه موبايل فروشي مقتول بوده، اظهار داشت: متهم دستگير شده مدتي قبل به جرم سرقت از محل كارش اخراج شده بود.

وي تاكيد كرد: قاتل در اعترافات خود عنوان داشته شب حادثه بعد از تعطيلي مغازه در مسير راه مقتول قرار گرفته و پس از سوار شدن به خودروي وي، از سوي مقتول در صورت بازنگرداندن اموال سرقتي تهديد به انتشار فيلم هاي سرقت مي شود.

اين مقام انتظامي با اعلام اينكه متهم پس از مشاجره لفظي با چاقويي كه از قبل تهيه كرده بود، مقتول را در داخل خودرو به قتل مي رساند، افزود: قاتل جسد را در روستايي در آستانه اشرفيه و خودرو مقتول را نيز در بخش لشت نشاء رها مي كند.