قبل از شروع لیگ استعفایم را نوشته بودم/ فدراسیون خسته بند را به عنوان مالک می شناسد لطیفی بعد برکناری از ملوان:

قبل از شروع لیگ استعفایم را نوشته بودم/ فدراسیون خسته بند را به عنوان مالک می شناسد

به گزارش رشت۲۰-علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از سمت خود برکنار شد.

29336 371 - قبل از شروع لیگ استعفایم را نوشته بودم/ فدراسیون خسته بند را به عنوان مالک می شناسد

او که در دو هفته اول لیگ دسته یک هدایت ملوان را بر عهده داشت، پس از تساوی مقابل آرمان گهر سیرجان در هفته دوم لیگ یک از سمت خود کنار رفت.

 

 

 

علی لطیفی بعد از تساوی تیمش مقابل آرمان گهر سیرجان در هفته دوم لیگ دسته اول در نشست خبری اظهار داشت: ما ۳، ۴ بازیکن را امروز جذب کردیم و تا ساعت ۴ نمی دانستیم آنها را داریم یا خیر. چشممان از بازی قبلی ترسیده بود و نمی دانستیم چه کسی را باید به هتل ببریم و چه کسی را نه! به همین خاطر اوایل بازی ناهماهنگی در تیم ما وجود داشت. با وجود اینکه تیم ما از نظر جسمانی وضع خوبی ندارد چون خوب بدنسازی نکردیم و از نظر تاکتیکی هم کاری نکردیم چون بیشتر مواقع در حاشیه بودیم، ما در نیمه دوم برنده بازی بودیم؛ البته نه نتیجه!

 

 

 

وی افزود: بازیکنان ما جوان هستند و وقتی یک گل عقب می افتند، از نظر روحی پایین می آیند. ما در کنار زمین تلاش زیادی کردیم تا این اتفاق نیفتد. نسبت به بازی اول من از تیمم راضی تر هستم. از نظر فنی چیزی نمی توانم بگویم چون حاشیه ها خیلی زیاد است.

 

سرمربی تیم ملوان درباره اینکه وضعیت مالکیتی این تیم در آستانه بازی حساس هفته سوم با داماش مشخص نیست، گفت: در اینکه آقای خسته بند زحمت می کشد، شکی نیست چون من از نزدیک شاهد بودم. به هر حال چون مالک باشگاه حضور ندارد، یکسری کارها را باید آقای خسته بند انجام دهد. بچه های ما باور نداشتند بتوانیم هتل بگیریم و صحبت های ما باعث شد بتوانیم این کار را انجام دهیم. نباید سیاه و سفید به قضیه نگاه کنیم. به هر حال با مدیریت همین مالک یعنی آقای میرابی پنجره نقل و انتقالات ملوان باز شد. از سوی دیگر باید این را هم بگوییم که ایشان مدیریت فوتبال بلد نیست. این را من نمی گویم، بلکه بچه های تیم می گویند. هیچ کدام از آن ها امروز حاضر نبودند به زمین بروند و فقط به خاطر مردم وارد زمین شدند.

 

لطیفی در ادامه بیان داشت: من قبل از بازی با سرخپوشان پاکدشت من استعفایم را نوشتم و حتی به هتل نرفتم. به هیچ عنوان نمی خواستم بمانم چون می دانستم شرایط وحشتناک است. من نمی توانم هر دقیقه به بازیکن بگویم چرا فلان غذا آماده نیست.

 

وی در پاسخ به این سوال که اگر روند فعلی غلط است، چطور بار دیگر میرابی بازیکن جذب می کند، گفت: بهترین بازیکنان را تیم های دیگر برده اند. تا دیروز مالک باشگاه از من درباره بازیکنان موجود در بازار نظر می خواست من گزینه اول و دوم را مشخص می کردم. اینکه او موفق نبوده بازیکنانی که من می خواستم را بگیرد یا آن هایی که من آوردم را حفظ کند، بحث جدایی است. با این حال من با بزرگترین مالک هم کار کنم، اجازه نمی دهم بدون نظر من بازیکن بگیرد. بازیکنان جدید هم با نظر من جذب شدند.

 

سرمربی ملوان در پاسخ به این سوال که خسته بند مالک باشگاه است یا میرابی، گفت: یکسری افراد آمدند و خواستار تیم شدند. در بین این افراد برخی نتوانستند وعده های خود را عملی کنند. در نهایت مالکیت باشگاه به آقای میرابی داده شده؛ البته در صورتی که به تعهداتش عمل کند. یکی از تعهدات او باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه و یکی دیگر گرفتن رضایت از اسکوچیچ و پاشنکو بوده است. مصیبت اصلی اینجاست که ما نتوانستیم ۹۵ درصد بازیکنان مدنظر من را بگیریم. تیم های دیگر به من ۶۰۰ میلیون پیشنهاد داده بودند و در ملوان گفتم من آن را نمی خواهم و فقط بازیکن بگیرید. متاسفانه حرفی که زدند، عملی نشده است. حتی من قراردادم را از باشگاه نگرفتم.

 

لطیفی در ادامه گفت:دیروز جلسه ای داشتیم و من گفتم مالک باشگاه به هیچ کدام از تعهداتش عمل نکرده است. فدراسیون هم امضای میرابی را قبول ندارد و خسته بند را به عنوان مالک می شناسد. از فدراسیون مرا خواستند و گفتند شما در ملوان حواستان باشد. گفتند بازیکنانتان به فدراسیون آمدند و قراردادهایی ارائه دادند که فاقد ارزش قانونی بوده است. قراردادهایی را به فدراسیون بردند که ۱۰ میلیون تومان ثبت شده است چون می خواستند بدهی کمتری را تسویه کنند.