قضاوت دیدار حساس تیم‌های فوتبال راه‌آهن تهران و سپیدرود رشت توسط داور کهگیلویه و بویراحمدی رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

قضاوت دیدار حساس تیم‌های فوتبال راه‌آهن تهران و سپیدرود رشت توسط داور کهگیلویه و بویراحمدی

رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از قضاوت دیدار حساس تیم‌های فوتبال راه‌آهن تهران و سپیدرود رشت توسط داور کهگیلویه و بویراحمدی خبر داد.

13950125000081 PhotoA - قضاوت دیدار حساس تیم‌های فوتبال راه‌آهن تهران و سپیدرود رشت توسط داور کهگیلویه و بویراحمدی

به گزارش خبر فوری رشت ، سید پرویز موسوی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به موفقیت‌های داوران استان کهگیلویه و بویراحمد در سپهر فوتبال ایران از جمله در لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: امسال هم به مانند همه سال‌های قبل نمایندگانی شایسته در لیگ‌های مهم کشوری به عنوان داور و کمک داور و همچنین ناظر داوری داریم.

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: داوران هم استانی درخشش خوبی در فوتبال کشور داشته‌اند و توانسته‌اند در این فصل و تا اینجای کار به مانند همه فصل‌های قبل فوتبال کشور سربلند از میادین خارج شوند.

این مسؤول افزود: در لیگ برتر فوتبال کشور نمایندگانی شایسته در این فصل از لیگ برتر فوتبال کشور و همچنین لیگ دسته اول فوتبال داشته‌ایم.

موسوی گفت: روح‌الله شریفی و محمد راهی قضاوت‌های بسیار خوبی در این فصل از فوتبال کشور داشته‌اند و خداداد افشاریان نیز ناظر دیدارهای حساسی در لیگ برتر فوتبال ایران بوده است.

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به قضاوت داور کهگیلویه و بویراحمدی در دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و راه‌آهن تهران در لیگ دسته اول فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: هر چه در لیگ دسته اول فوتبال جلوتر می‌رویم دیدارهای سخت‌تری را شاهد خواهیم بود که کار داوران را نیز سخت‌تر می‌کند.

موسوی گفت: روح‌الله شریفی داور هم استانی در روز یک‌شنبه دوم آبان‌ماه جاری در ورزشگاه شهید درخشان صباشهر دیدار این دو تیم را قضاوت خواهد کرد.

وی افزود: این دیدار از هفته یازدهم این رقابت‌ها خواهد بود که قهرمان نجفی، محمدرضا فتحی و مجید پورعلی، روح‌الله شریفی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

انی مسؤول گفت: ناظر داوری این دیدار حساس؛ محسن قهرمانی داور بین‌المللی و پیشکسوت فوتبال ایران است.