قطعی مجدد برق در خوزستان

قطعی مجدد برق در خوزستان

معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به قطعی برق در مناطقی از اهواز و همچنین برخی شهرستان‌های خوزستان، گفت: شرکت توزیع برق احتمال قطعی برق را اصلا به ما منعکس نکرده بودند و این وضعیت قابل پیش ‌بینی نبود.

yum7-54-th3

 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا برامند هاشمی زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر قطعی برق در اهواز سراسری نیست و برخی از مناطق دارای برق هستند اما در حال پیگیری موضوع از شرکت توزیع برق هستیم.

وی افزود: برخی شهرستان‌ها نیز ممکن است دچار قطعی برق شده باشند اما در مجموع عمده شهرستان‌های استان اکنون دارای برق هستند. علت قطعی برق در حال حاضر ممکن است اتصالات محلی و اثر نم‌نم باران در ساعات قبل باشد.

معاون عمرانی استاندار خوزستان تصریح کرد: در حال بررسی و پیگیری این موضوع هستیم. شرکت توزیع برق اصلا احتمال قطعی برق را به ما منعکس نکرده بود و این ضعیت قابل پیش‌بینی نبود. به ما گفته‌اند که قطعی برق در اهواز سراسری نیست.

به گزارش ایسنا، پیام‌های مردمی حاکی از آن است که قطعی برق در اهواز، سراسری است. همچنین در ساعات گذشته همچون چند روز پیش صدای انفجار در نقاط مختلف شهر اهواز و همچنین برخی شهرستان‌های استان نظیر ماهشهر شنیده شد که به نظر می‌رسد ناشی از انفجار ترانس‌های برق باشد. همچنین اکنون برخی خطوط ایرانسل و اینترنت نیز در برخی نقاط دچار اختلال و قطعی شده اند.