قهرمانی تیم تکواندو جوانان و امیدهای گیلان در مسابقات بانوان کشور

قهرمانی تیم تکواندو جوانان و امیدهای گیلان در مسابقات بانوان کشور

در رقابت های تکواندو قهرمانی جوانان و امیدهای بانوان کشور ، تیم گیلان موفق شد مقام قهرمانی را کسب کند .
76008029_83923628beedc

به گزارش خبر فوری رشت :مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز چهارشنبه گفت: در پایان این مسابقات که در اصفهان جریان داشت ، تیمتکواندو گیلان موفق شد شش مدال کسب کند و به مقام نخست این رقابت ها دست یابد .
سعید علیپور افزود : بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، تیم تکواندو جوانان و امید بانوان گیلان ۴ مدال طلا و ۲ مدال برنز کسب کرد و با ۶۵ امتیاز ، در سکوی نخست این دوره از رقابت ها قرار گرفت .
وی اظهار کرد : در این دوره از مسابقات و در بخش انفرادی ، سودابه پورصادقی ، مهسا پورمیرزا ،طیبه پارسا و مونا طالب ضیابری همگی از استان گیلان موفق شدند در اوزان مختلف حریفان خود را شکست دهند و مدال طلای این دوره از رقابت ها را کسب کنند.
وی ادامه داد: همچنین سارا فتحی و فائزه یوسفی دیگر تکواندوکاران گیلانی حاضر در این رقابت ها نیز ، موفق شدند عنوان سوم و مدال برنز مسابقات تکواندو جوانان و امیدهای بانوان کشور را به خود اختصاص دهند .
وی بیان کرد: نیلوفر صفریان مربی تیم گیلان و تیم ملی نیز به عنوان بهترین سرمربی این رقابت ها و سودابه پورصادقی از گیلان فنی ترین بازیکن این مسابقات انتخاب شدند.
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: در مسابقات تکواندوی جوانان و امیدهای بانوان کشور ، ۲۷۷تیم از استان های مختلف حضور داشتند که در اصفهان با هم به رقابت پرداختند.
در استان گیلان بیش از هشت هزار و ۵۰۰ ورزشکار به صورت سازمان یافته و در دو بخش بانوان و آقایان ، در رده های سنی مختلف در رشته رزمی تکواندو فعالیت دارند