قهرمانی دانشگاه آزاد رشت در مسابقات تکواندو قهرمانی دانشجویان

قهرمانی دانشگاه آزاد رشت در مسابقات تکواندو قهرمانی دانشجویان

مسابقات تکواندو قهرمانی دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان گیلان با قهرمانی واحد رشت به کار خود پایان داد.

73107 - قهرمانی دانشگاه آزاد رشت در مسابقات تکواندو قهرمانی دانشجویان

مجید مشک بید حقیقی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، اظهار کرد:مسابقات تکواندو قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی استان گیلان در لنگرود به کار خود پایان داد .

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: این دوره از مسابقات با حضور ۶ تیم از واحدهای دانشگاهی رشت، لاهیجان، آستارا، رودبار، تالش و لنگرود به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود در سالن ورزشی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

مشک بید ادامه داد:شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات با هم به رقابت پرداختند و در نتایج تیمی، تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با کسب ۷۵ امتیاز اول و تیمهای واحد های دانشگاهی لاهیجان و لنگرود به ترتیب با کسب امتیاز ۳۱ و ۱۸ مقام های دوم و سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

وی نفرات اول ۸ وزن اصلی را شامل علی بابایی از رشت  مدال طلا،محمد آقایی از لاهیجان مدال طلا،  مصطفی آقایی از رشت مدال طلا، سبحان بهاری از رشت مدال طلا،آرش محرم زاده از رشت مدال طلا، سینا خداخواه ازرشت مدال طلا، کاوه بابایی از رشت مدال طلا، عماد محمد زاده از رشت مدال طلا عنوان کرد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد:بهترین بازیکن مصطفی آقایی از واحد رشت، بهترین داور استاد سید رهبر هاشمی و بهترین مربی استاد محمد رضا درودی (واحد رشت) شناخته شدند.