قیمت نان در رشت خودسرانه گران شد؟/ سرپرست دفتر تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت: نانوایان مجوزی برای افزایش قیمت نان ندارند!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از غیرمنتظره؛ در شرایطی که چندی پیش طی یک کشمکش عجیب‌وغریب قیمت نان در شهرستان رشت افزایش یافت، حال سرپرست دفتر تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌گوید هیچ‌گونه مجوزی برای افزایش قیمت نان صادر نشده است و قیمت نان همان قیمت مصوب سال گذشته است!

این اتفاق در شرایطی است که چند هفته قبل قیمت نان در شهرستان رشت افزایش یافته و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان به‌خوبی در جریان این ماجراست. حال اما باید از فرهاد دلق‌پوش مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان پرسید که آیا این اقدام توسط سازمان زیرمجموعه وی بدون هماهنگی لازم با مرکز بوده است؟!

نکته عجیب در این میان آنکه کامران کارگر سرپرست دفتر تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه هیچ‌گونه مجوزی برای افزایش قیمت نان صادر نشده است و هرگونه افزایش قیمت نان توسط نانوایان غیرمجاز و غیرقانونی است.، می‌گوید: سال گذشته آخرین مصوبه قیمت نان ابلاغ شد و لذا قیمت نان هنوز بر اساس آخرین مصوبه است و هیچ‌گونه تغییری در قیمت نان ایجاد نشده است