لاکچری بازی فرماندار صومعه‌سرا؟!

لاکچری بازی فرماندار صومعه‌سرا؟!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، چند روز قبل بود که فیروز فاضلی مدیرکل ارشاد گیلان به همراه یکی از خبرنگاران آزاد صداوسیما مرکز گیلان به فرمانداری صومعه‌سرا می‌رود. در این جلسه اما اتفاقی خاص رخ می‌دهد و از مدیرکل ارشاد و این خبرنگار واحد صداوسیما مرکز گیلان پذیرائی لاکچری صورت می‌گیرد.

این موضوع اما با واکنش دامون رضازاده فشخامی خبرنگار صومعه‌سرا نیوز همراه می‌شود، رضازاده در مطلبی می‌نویسد: طی جلسه‌ای که هفتم مرداد هزار و سیصد و نودوهفت با حضور فتح‌اللهی فرماندار صومعه‌سرا و دکتر فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در ساختمان فرمانداری صومعه‌سرا برگزار گردید، از زحمات یکی از خبرنگاران باسابقه شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اما نکته جالب این جلسه، نحوه پذیرائی لاکچری از افراد حاضر در این جلسه بود که تعجب‌آور است.

با مروری به سفر شهرستانی مصطفی سالاری استاندار گیلان به شهرستان صومعه‌سرا، شاهد چنین پذیرایی از ایشان نبودیم، ولی سبک و سیاق پذیرائی از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در جلسه تقدیر و تشکر از یک خبرنگار بسیار تعجب‌آور است.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که چندی پیش شاهد ابلاغ بخشنامه‌ای از طرف رئیس امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه‌وبودجه کشور مبنی بر صرفه‌جوئی و کاهش هزینه‌های اداری بودیم.

یکی از مفاد این بخشنامه هشت بندی به این شرح می‌باشد: حداکثر پذیرایی در همایش و جلسات با سرو چای و بیسکوئیت انجام‌شده و تأکیداً سرو شیرینی،‌ شکلات، میوه، ناهار و شام (طبق آیین‌نامه‌های ابلاغی در گذشته و با جدیت بیشتر) ممنوع می‌باشد.