لغو بازی قبلی به سپیدرود ضربه زد، تغییر ترکیب به ملوان

لغو بازی قبلی به سپیدرود ضربه زد، تغییر ترکیب به ملوان

روزنامه خزر چاپ استان گیلان در شماره یکشنبه ۱۴ آذرماه، مطلبی در قسمت یادداشت روز با عنوان لغو بازی قبلی به سپیدرود ضربه زد، تغییر ترکیب به ملوان به قلم سیاوش باقری در ارتباط با نتایج کسب شده دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در رقابت های هفته گذشته لیگ دسته اول کشور منتشر کرده است.
سپیدرود0-747x498

به گزارش خبر فوری رشت دو تیم گیلانی در مسابقات هفته پانزدهم دسته اول فوتبال کشور نتایج خوبی نگرفتند، سپیدرود رشت که به جنوب ایران رفته بود، (۱ – ۳) به تیم پایین جدول ایران جوان بوشهر باخت و ملوان انزلی نیز در خانه اش با تیم پارس جنوبی جم به تساوی (۱ – ۱) رسید و گل مساوی را در آخرین لحظات بازی از روی نقطه پنالتی زد و دو امتیاز ارزشمند را در انزلی از دست داد.
در چند روز گذشته دلایل متفاوتی در زمینه دلایل و عوامل عدم موفقیت دو تیم گیلانی در مسابقات هفته قبل از سوی صاحب نظران فوتبال و به خصوص طرفداران سپیدرود و ملوان مطرح گردیده که دو چیز بیش از مسایل دیگر گفته و نوشته شده است.
در مورد سپیدرود لغو بازی با تیم اکسین از استان البرز به خاطر ریزش برف شدید و تا حدی دور گشتن از شرایط مسابقه و دست کم گرفتن حریف به عنوان دو عامل اصلی نزول کیفی سرخ پوشان و شکست در بوشهر به حساب می آید.
درباره مهم ترین دلیل توقف خانگی ملوان نیز از تغییر ناگهانی ترکیب تیم و بیرون گذاشتن چند بازیکن اصلی و موثر در برابر حریف جنوبی حرف زده می شود.