لوله‌های پروژه جمع‌آوری آب‌های سطحی در رشت همچنان سرگردانند! + تصاویر

لوله‌های پروژه جمع‌آوری آب‌های سطحی در رشت همچنان سرگردانند! + تصاویر

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، طی سالهای گذشته همواره بحث کند و کاری های سطح شهر یک معضل اساسی برای شهروندان رشتی بود، پروژه جمع آوری آب های سطحی در شهر رشت نیز طی دو سال اخیر با حواشی بسیاری رو به رو شده است. به گونه ای که حتی صدای استاندار سابق گیلان را نیز در مقابل شهردار پیشین رشت در آورد و استاندار با ضرب العجلی خواستار اتمام هرچه سریع تر حفاری های این پروژه شد.

حال اما چند ماهی می شود که تقریباً پروژه جمع آوری آب های سطحی با رکود مواجه شده و حدود دو ماه از آخرین حفاری در سطح شهر رشت می گذرد. با این حال و در شرایطی که حدود یک ماه از فصل اصطلاحاً هوا خوشی شش ماه اول در رشت می گذرد این پروژه نیمه کاره رها شده و لوله های بتنی در کنار خیابان و وسط بلوارها بیش از دو سال به حال خود رها شده‌اند.

در این شرایط انتظار می رود پیش از آغاز فصل شش ماهه بارش شهرداری رشت هرچه سریع تر نسبت به آغاز با برنامه پروژه جمع آوری آب های سطحی در محل های از قبل تعیین شده اقدام کرده و هرچه سریع تر این پروژه را به اتمام برساند یا اینکه لوله های بتنی این پروژه که چهره شهر را زشت کرده است، هرچه سریع تر به سوله های مناسب منتقل شود.