لیست خنده دار کارگزاران برای انتخابات در گیلان/ منوچهر جمالی کاندیدای انزلی شد و اسلامی یک شبه اصلاح طلب!

لیست خنده دار کارگزاران برای انتخابات در گیلان/ منوچهر جمالی کاندیدای انزلی شد و اسلامی یک شبه اصلاح طلب!

به گزارش رشت ۲۰ ,در شرایطی که لیست حزب کارگزاران سازندگی از ساعتی پیش در فضای مجازی در حال انتشار است، نکاتی عجیب در خصوص این لیست به چشم میخورد که در خصوص آن به صورت کامل بررسی خواهیم نمود.

از شهرستان رشت برای این لیست محمد صادق حسنی و مسعود اسلامی به عنوان اصلاح طلب و هادی محمدزاده به عنوان اعتدال گرا تعرفه شده اند. در خصوص اصلاح طلب بودن حسنی و اعتدال گرایی هادی محمدزاده قطعاً هیچ شکی وجود ندارد، اما اینکه نام مسعود اسلامی که بارها و بارها تاکید کرده در هیچ جناحی نیست و به صورت مستقل وارد انتخابات شده است به عنوان یک اصلاح طلب مطرح شود بسیار عجیب است.

مسعود اسلامی در کارنامه کاری خود معاونت بهداشت و درمان سپاه گیلان را در کارنامه دارد و پزشک عمومی است.

از سوی دیگر در سایر شهرستان های استان نیز اوضاع به همین گونه است. قرار گرفتن نام حسن خسته بند اصولگرا در لیست حزب کارگزاران سازندگی بسیار عجیب به نظر می رسد. اما این تمام علامت سوال های انزلی نیست. از انزلی دو کاندیدا معرفی شده است، آنهم در شرایطی که شهرستان انزلی یک نماینده در مجلس داشته و خواهد داشت.

اما آن کاندیدای دوم کیست؟! قرار گرفتن نام منوچهر جمالی نماینده فعلی رودبار در مجلس به عنوان کاندیدای انزلی ماجرا را کمی عجیب تر می کند و به نظر می رسد این لیست توسط افرادی بسته شده است که هیچگونه آگاهی کافی نسبت به استان گیلان، سیاست در این استان و سیاسیون شاخص گیلان ندارند و حتی نمی دانند چه کسی کاندیدای کجاست و در هر حوزه انتخابیه چند نفر می توانند وارد مجلس شوند!

در رودسر و املش نیز اما اتفاقی عجیب تر رخ داده است. اسدالله عباسی وزیر رفاه دولت محمود احمدی نژاد به عنوان کاندیدای اعتدالگرای کارگزارانی ها است و برای رودبار کسی معرفی نشده است و احتمالاً آقایان سهمیه جنوب گیلان را به شمال گیلان تقدیم کرده اند و معتقدند شهرستان های انزلی و رودبار باید به یکدیگر متصل شده تا منوچهر جمالی از انزلی رای خود را به دست بیاورد!