ماجراهای سراوان و عقل ناقص! امان از فرارسیدن ایام انتخابات

ماجراهای سراوان و عقل ناقص! امان از فرارسیدن ایام انتخابات

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، حدود دو سال قبل بود که جبار کوچکی نژاد یکی از سه نماینده رشت از جمله: “نمی دانم کدام عقل ناقص برای اولین بار زباله را به سراوان انتقال داده” استفاده کرد. موضوعی که در ابتدا به نظر می رسید منظور از آن خطاب به احمد رمضانپور نرگسی بود.

0 30 جعفرزاده کوچکی نژاد - ماجراهای سراوان و عقل ناقص! امان از فرارسیدن ایام انتخابات

استفاده مجدد کوچکی نژاد از این جمله در مصاحبه ای دیگر با واکنش رمضانپور همراه بود و مشخص شد که در آن زمان با حکم دادستانی شهرداری مکلف به انتقال زباله به سراوان شده است. اما این پایان کار نبود. اینبار غلامعلی جعفرزاده دیگر نمیانده رشت نیز که تاکنون واکنش خاص و البته نتیجه بخشی نسبت به بحران دفنگاه زباله طی سال ها نمایندگی برای رشت در مجلس شورای اسلامی نداشت به یکباره و به صورت شبانه در جمع مردم سراوان میکروفن به دست گرفته و بار دیگر نخستین کسی که سراوان را به دفنگاه زباله تبدیل کرد را ناقص العقل خطاب کرد و درخواست محاکمه این فرد را مطرح کرد!

یراوان - ماجراهای سراوان و عقل ناقص! امان از فرارسیدن ایام انتخابات

اظهارات جعفرزاده و کوچکی نژاد آنهم در آستانه انتخابات مجلس یک سوال را به وجود می آورد که این دو نماینده رشت تاکنون طی مدت بر تن کردن ردای نمایندگی مجلس چه اقدام اثرگذاری برای سراوان کرده اند؟ آیا به قول خود آقای جعفرزاده مردم به ایشان رای داده اند که امروز سوال بپرسد یا توضیح دهد؟

عجیب تر آنکه این دو نماینده هیچ پاسخی به این موضوع نداده اند که تکلیف بودجه ۲ میلیارد دلاری برای ساماندهی پسماند از صندوق ذخیره ارزی چه شده و چرا نمایندگان گیلان نتوانستند لابی لازم برای اخذ این بودجه در سال جاری را انجام دهند؟!