ماجرای شبهات هیئت علمی شدن دختر رئیس‌جمهور/ اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیاردی به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ماجرای شبهات هیئت علمی شدن دختر رئیس‌جمهور/ اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیاردی به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

به گزارش رشت۲۰ به نقل از تسنیم؛ بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیارد تومان به ساخت و ساز در دانشکده فناوریهای نوین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را منتشر کرده است.

علوم پزشکی - ماجرای شبهات هیئت علمی شدن دختر رئیس‌جمهور/ اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیاردی به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

این اسناد شامل نامه رئیس دانشگاه به رئیس‌جمهور در تاریخ ۲۰ اردیبهشت و  نامه رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص پرداخت این مبلغ به دانشگاه از محل اعتبارات کرونایی است. این پول از منبع یک میلیارد یورویی که قرار بود از صندوق توسعه ملی به مبارزه با کرونا اختصاص یابد، داده شده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی نیز در گفتگویی خواستار شفاف‌سازی این موضوع شده که آیا این هزینه‌کرد نسبتاً عجیب با ماجرای عضویت خانم مریم روحانی دختر رییس جمهور در این دانشگاه نسبتی دارد یا خیر؟

139907241323496321444393 - ماجرای شبهات هیئت علمی شدن دختر رئیس‌جمهور/ اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیاردی به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

139907241324454821444453 - ماجرای شبهات هیئت علمی شدن دختر رئیس‌جمهور/ اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیاردی به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خانم مریم روحانی چند ماه پیش در دانشکده فناوریهای نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی به عنوان عضو هیات علمی بکارگیری شده است که ۷ مرداد  در گزارشی به این موضوع پرداخته بود که نام خانم مریم روحانی در سایت این دانشگاه به‌عنوان  عضو هیئت علمی درج شده است که مشروح آن را در خبر زیر می‌توانید بخوانید.

محمدمهدی فروردین عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نیز ۸ مرداد، از بررسی درخواست عضویت دختر رئیس‌جمهور برای عضویت در هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در این کمیسیون خبر داده بود.