ماجرای مهاجرت شقایق نوروزی و کشف حجاب او+عکس

ماجرای مهاجرت شقایق نوروزی و کشف حجاب او+عکس

به گزارش رشت ۲۰، شقایق نوروزی متولد ۱۳۶۳ در شیراز، بازیگر است

فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه سوره تهران می باشد از کارهای دانشجویی با تئاتر شروع کرد تا اینکه جلوی دوربین رفت و حالا ساکن اسپانیا می باشد.

خانواده و علاقه به هنر بازیگری

در خانواده ای بزرگ شدم که اکثر آنها به رشته هنری از مجسمه سازی تا نقاشی گرایش داشتند، بطبع علاقه من به هنر به دوران کودکی و نوجوانی باز می گردد

از سال آخر دبیرستان بطور جدی به بازیگری فکر کردم و به همین دلیل هم رشته تئاتر را در دانشگاه انتخاب و ادامه تحصیل دادم.

دانشگاه از تبریز تا تهران

شش ترم در دانشگاه نبی اکرم تبریز بازیگری خواندم سپس برای ادامه تحصیل به تهران انتقالی گرفتم و چون دانشگاه سوره رشته بازیگری نداشت کارگردانی خواندم.

شهرت با نقش ترنگ سریال بیداری

در سال ۱۳۸۶ وقتی ۲۳ ساله بود از طریق یکی از اساتید تئاتر به بهرام عظیم پور کارگردان معرفی شد تا اینکه از بین ۳۰۰ – ۴۰۰ نفر و پس از ۳ مرحله تست انتخاب شد

بدین ترتیب او با نقش ترنگ اولین کار تصویری خود را انجام دادم و آنچنان درخشان ظاهر شد که آینده روشنی از مسیرش نمایان بود.

بازگشت به تئاتر و کارگردانی

با وجود شهرتی که بدست آورد خیلی زود از صحنه تلویزیون کنار زده شد، به همین دلیل به تئاتر بازگشت و در چند فیلم تلویزیونی نیز ایفا کرد.

ایشان سال ۸۸ در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد حضور داشتند تا اینکه بعدا به سمت ساخت فیلم و کارگردانی هم کشیده شد.

مهاجرت به اسپانیا

در نهایت بعد از سال ها تلاش، خانم نوروزی در سال ۹۶ وقتی ۳۳ ساله بود بار سفر بست و برای همیشه ایران را به مقصد بارسلونای اسپانیا ترک کرد.

افشاگری از آزار جنسی

این بازیگر پس از تایید اقامت اش در اسفند ۹۸ خود را یکی از قربانیان خشونت علیه زنان معرفی کرد که در سال های فعالیت خود در ایران تخت فشار بوده است.

او می گوید به عمد جلوی فعالیت های او گرفته شده است.

ماجرای طلاق

بهرام عظیم پور کارگردان سریال بیداری در واکنش به صحبت های او نوشت : هر کس دیگری به جای شما بود بعد از آن نقش یگانه به بالاترین جایگاه پرتاب می شد

می خواهید ماجرای طلاقتان و نابودی و رها کردن همسرتان را گردن کارگردان ها بیاندازید!

طرفدار فمینیست

خانم بازیگر حالا در آنسوی آب خود را یک فعال حامی حقوق زنان معرفی می کند و تلاش می کند بتواند با آگاه سازی مشکلات زنان را به حداقل برساند.

از یوگا تا گیاهخواری

ایشان که سال ها تجربه ورزش یوگا رو دارد، کلاس هایی آموزش این رشته رو بصورت مجازی برگزاری می کند و خود نیز پیرو رژیم غذایی گیاهخواری می باشد.