ماجرای پرداختی ۶۳ میلیونی شهرداری رشت به یک کانال تلگرامی چه بود؟!

ماجرای پرداختی ۶۳ میلیونی شهرداری رشت به یک کانال تلگرامی چه بود؟!

اختصاصی / به گزارش خبر فوری رشت، در شرایطی که طی روزهای گذشته لیستی غیررسمی از پرداختی به رسانه‌ها منتشر شد، نام یک کانال تلگرامی در این میان بسیار خودنمایی می‌کرد! کانالی که لیست منتشرشده مدعی پرداخت ۶۳ میلیون تومان به آن بوده است.

کانال تلگرامی اَمی گیلان با حدود ۶ هزار ممبر و بازدید حدودی ۵۰۰ نفر برای هر پست، در شرایطی مقابل نامش مبلغ نجومی ۶۳ میلیون تومان نوشته‌شده است که دو موضوع را باید در خصوص این لیست در نظر داشت. نخست آنکه لیست منتشرشده غیررسمی بوده و دوم آنکه مبالغ مندرج در لیست لزوماً پرداخت‌نشده است.

نکته قابل‌تأمل آنکه چهار کانال اجتماعی – فرهنگی رشت شهرباران، گیلان فورکا، رشت شهرباران‌های نقره‌ای و گیلانی‌ها وان با بیش از ۲۶۰ هزار ممبر در مجموع هیچ جایی در این لیست عریض و طویل نداشته یا لیست‌های دیگر نداشته‌اند.

در پایان ضمن یادآوری انتشار لیستی از ۱۷ رسانه که با تأکید شهردار وقت رشت می‌بایست با آنها برای پوشش خبری همکاری می‌شد، باید به این نکته نیز اشاره داشت که بنا به تأکید مدیر روابط عمومی شهرداری رشت لیستی از ۱۲ رسانه برای بازرسی ارسال‌شده تا بررسی‌های لازم در این خصوص انجام شود.