ماجرای کمک ۱ میلیارد تومانی هدیه تهرانی به سیل زدگان! عکس

هدیه تهرانی شایعه کمک ۱ میلیاردی اش به سیل زدگان را تکذیب کرد

واکنش هدیه تهرانی به کمک یک میلیادی‌اش

هدیه تهرانی که از اولین روز وقوع سیل در گلستان به یاری سیل‌زدگان شتافت و همکاری‌هایی را با هلال احمر انجام داد، در پستی اینستاگرامی به شایعه کمک یک میلیاردی‌اش به سیل‌زدگان واکنش نشان داد.

سوپراستار سینمای ایران در دهه ۸۰ با اعلام اینکه او هم یک شهروند است و مثل هر آدم دیگری در حد توانش در کنار مردم می‌ماند، خبر کمک یک میلیاردی‌اش به سیل‌زدگان را تکذیب کرد و نوشت:

“لطفا شایعه نسازید !

آرزو داشتم توانی داشتم که نه برای سیل و مردم سیل زده، که برای آبادی کل ایران تلاش و هزینه میکردم!

اما همانطور که بارها گفته شد، بنده به دلیل اینکه سیلاب ابتدا گلستان آمد در گلستان بودم و همچنان هم هستم.”

همانطور که هر بار ضمن ابراز همدردی و همدلی با مردم لرستان و خوزستان در پست ها و لایوها تکرار و اعلام کردم که نبودن ما در تمام شهرهای حادثه دیده دلیل بر بی اهمیتی نیست و همچنان که در گلستان هستیم با گروهای دیگری برای جمع آوری اقلام مورد نیاز و ارسال به و لرستان و خوزستان در حد توان و امکان در ارتباط و پی گیر هستیم. بنظرم حتی اگر توان و امکانات مسئولان مملکت را داشتیم باز هم متمرکز بودن در یکجا و کار را تا حد امکان به نتیجه رساندن و نیمه کاره رها نکردن، بهتر از موقت از یک منطقه به منطقه دیگر رفتن است.

تهرانی در پایان تأکید کرد: “لازم است این موضوع را تاکید کنم که من هم یک شهروندم مثل شما و مثل هر آدم دیگری که در حد توان کنار مردم هست و هرگز هم چنین مبالغی را نداشته ام که بتوانم در این حد هزینه کنم؛ لطفا ذهن مردم را منحرف نکنید؛ قضاوت ننمایید؛ شایعه نسازید و بجای انگشت اشاره بودن، در کنار هم باشیم.”

عکس و متن منتشر شده توسط هدیه تهرانی

عکس و متن منتشر شده توسط هدیه تهرانی