مامور خاطی شهرداری فومن با دستور معاون استاندار گیلان از خدمت معلق شد

مامور خاطی شهرداری فومن با دستور معاون استاندار گیلان از خدمت معلق شد

مامور خاطی سد معبر شهرداری فومن با دستور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، از خدمت معلق و پرونده او برای رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شده است.
82314693 71186032 - مامور خاطی شهرداری فومن با دستور معاون استاندار گیلان از خدمت معلق شد

به گزارش خبر فوری رشت فرماندار فومن عصر شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: در ادامه طرح ساماندهی دست فروشان و رفع سد معبر و انتقال بازار هفتگی از سوی شهرداری فومن، ۲۷ آبان ماه جاری، حین جمع آوری دست فروشان بین یک زن دست فروش و مامور شهرداری، برخورد فیزیکی رخ می دهد که از این صحنه، فیلمبرداری و در فضای مجازی پخش شده است.
میرشمس مومنی زاده ادامه داد: جمع کثیری در فضای مجازی، نسبت به این کار از شهردار و شورای شهر ابراز نارضایتی کرده اند و پیگیری این موضوع، در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: روز گذشته و بلافاصله پس از اطلاع از این واقعه، از سوی معاون سیاسی استاندار و رئیس هیات رسیدگی به تخلفات استانداری، به شهردار و بنده به عنوان فرماندار شهرستان ابلاغ شد که فرد متخلف فعلا معلق و پرونده او برای رسیدگی به مرجع قضایی ارسال و از خانم مزبور دلجویی شود.
مومنی زاده گفت: از این بانوی دستفروش نیز دلجویی شده و ما هم از این اتفاق، متاسف هستیم و نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا شاهد روی دادن چنین رخدادهایی نباشیم.
شهرداری فومن نیز جمعه شب با انتشار بیانیه ای، ضمن اعلام برخورد انضباطی و تعلیق مأمور خاطی بیان کرد که شهرداری فومن ضمن عذرخواهی مجدد از خانم مورد نظر (سد معبر کننده) در راستای اجرای قانون و نظم دهی به وضعیت دست فروشان و کمک به روان سازی ترافیک و بهبود سیمای شهری تاکید داشته و ضمن پرهیز از هرگونه درگیری لفظی و فیزیکی به فعالیت ها و اقدامات قانونی خود ادامه می دهد.
فومن در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.