ما در چاله بودیم و حالا افتادیم در چاه/ خیلی به ماندن اصرار ندارم سهیل حق شناس:

ما در چاله بودیم و حالا افتادیم در چاه/ خیلی به ماندن اصرار ندارم

مربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: استاندار گیلان به داد تیم محبوب رشت برسد.

به گزارش رشت۲۰ ؛سهیل حق شناس در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهارداشت: با توجه به شرایط موجود خیلی به ماندن اصرار ندارم، ولی حالا که هستم اگر کمکی از دستم بر بیاید برای سپیدرود انجام می دهم. در حال حاضر شراط سپیدرود سخت است و در این شرایط هیچ مربی حاضر نمی شود کار کند.

وی افزود: ۱۷ سال است بدون هیچ چشمداشتی در کنار تیم هستم، ولی تاکنون چنین شرایطی ندیده بودم. اوضاع به گونه ای است که با آبروی یک شهر دارد بازی می شود. خیلی ها نشسته اند و تماشا می کنند. وقتی پای یک شهر در میان است مسئولان باید جدی تر باشند و در صورت نیاز ورود کرده، کمک کنند. منظور من شخص استاندار و فرماندار است که باید به مشکل این شهر بپردازند. یعنی در استان به این بزرگی، یک اسپانسر برای این تیم پیدا نمی شود.

مربی تیم فوتبال سپیدرود خاطرنشان کرد: ما در چاله بودیم و حالا افتادیم در چاه. نوین در جلسه به ما گفت بنابر دلایلی نتوانست پول پرداخت کند و در عرض ۱۰ روز پول ها را پرداخت می کند. من خیلی امیدوار نیستم، ولی بر حسب وظیفه و علاقه ای که به تیم سپیدرود دارم ماندم و کمک می کنم. تنها دلیل من برای ماندن این علاقه است وگرنه من هم مثل دیگر مربیان از این تیم می رفتم.