با ارسال نامه‌ای؛

محمدعلی ثابت‌قدم متقاضی خرید باشگاه سپیدرود شد

به گزارش رشت۲۰ ؛محمدعلی ثابت‌قدم شهردار سابق رشت با ارسال نامه‌ای به مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، آمادگی خود را جهت خرید مالکیت باشگاه سپیدرود اعلام کرد.

این درخواست در حالی ارائه‌شده که سپیدرود در زمان تصدی ثابت‌قدم بر کرسی شهرداری رشت، به‌صورت مستقیم موردحمایت مالی و لجستیکی شهرداری قرار داشت و با این کمک‌ها موفق شد در دو سال پیاپی از لیگ دسته دوم به لیگ برتر صعود کند.

 

در سال صعود سپیدرود از لیگ یک به لیگ برتر، این تیم فاقد مالک قانونی و مشخصی بود و کمک‌های مالی و لجستیکی پیوسته شهرداری رشت که درواقع تنها منبع مالی قابل‌اتکای این تیم بود، موجب شد تا سپیدرود پس از ۲۵ سال به سطح نخست فوتبال ایران بازگردد.

 

در شرایطی که سپیدرود اوضاع مناسبی ازلحاظ مالکیتی و فنی ندارد، ثابت‌قدم که حمایت هواداران سپیدرود را نیز به همراه دارد در رأس یک کنسرسیومی متشکل از چند مجموعه اقتصادی که در زمینه‌های مواد غذایی و بهداشتی، صنایع فلزی، نساجی، بازرگانی و گردشگری فعالیت می‌کنند خواهان خرید مالکیت باشگاه سپیدرود شده است و باید دید که واکنش اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال گیلان به این پیشنهاد خرید چه خواهد بود.