محمد رفیعی: پنج گزینه برای هدایت سپیدرود رشت داریم

محمد رفیعی: پنج گزینه برای هدایت سپیدرود رشت داریم

محمد رفیعی درباره انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت و بحث بدهی های فصل گذشته این باشگاه اظهار داشت: باشگاه ما مالک دارد و قصد داریم بدهی های باشگاه را پرداخت کنیم.

1620645 950 - محمد رفیعی: پنج گزینه برای هدایت سپیدرود رشت داریم

به گزارش رشت۲۰،  من به عنوان مدیرعامل باشگاه آمده ام تا یک برنامه ریزی منسجم برای هماهنگی بین ارکان باشگاه انجام دهم و در نهایت هم سپیدرود را در لیگ برتر حفظ خواهیم کرد.

وی ادامه داد: سپیدرود پوست، گوشت و استخوان من و هواداران این تیم است. به همین دلیل تا جایی که در توان مان باشد می جنگیم و تلاش می کنیم تا فضایی برای بهبود اوضاع باشگاه فراهم کنیم.

مدیرعامل جدید باشگاه سپیدورد راجع به انتخاب سرمربی جدید این تیم و گزینه های مدنظر سرخپوشان رشتی تصریح کرد: روز پنجشنبه با سه مربی مذاکره کردیم و قرار است برنامه های خود را به کمیته فنی باشگاه بدهند. با دو نفر دیگر هم برای روز شنبه قرار داریم تا با آنها هم صحبت کنیم. به امید خدا از بین این پنج نفر یکی را به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب خواهیم کرد. اگر اجازه بدهید فعلاً اسم این مربیان را مطرح نکنم تا کار نهایی شود.

رفیعی در مورد پرداخت مطالبات علی کریمی و دستیارانش گفت: مطمئناً هیچ کس طلبکار نخواهند ماند و مطالبات همه پرداخت می شود. این کار کمی دیر یا زود دارد، اما مالک باشگاه قصد دارد بدهی تمام طلبکاران را پرداخت کند.

«با توجه به اینکه هنوز فسخ قرارداد کادرفنی فصل گذشته سپیدرود انجام نشده است، آیا مشکلی برای عقد قرارداد با مربی جدید ندارید؟»، وی در واکنش به این پرسش گفت: قراراداد علیرضا امامی فر که به عنوان سرمربی با سپیدرود امضا شده بود به مدت نیم فصل بود و الان به پایان رسیده است. با توجه به این موضوع ما مشکلی برای بستن قرارداد با سرمربی جدید نداریم. ضمن اینکه ما تمام تلاش مان را کردیم تا در خدمت علی کریمی باشیم و هنوز هم برای ادامه همکاری تمایل داریم، اما یکسری صحبت ها شد که دو طرف به  توافق نرسیدند.

مدیرعامل سپیدرود درباره اینکه چه زمانی فسخ قرارداد علی کریمی انجام خواهد شد، عنوان کرد: مسائل مالی و تسویه حساب را کمیته مالی و مالک باشگاه انجام خواهند داد و من فقط پیگیری کارهای اجرایی را بر عهده خواهم داشت.