لطفا کمی منتظر بمانید ...

×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

سر تیتر خبرها

صفحه اصلی › › محموله جدید واکسن “آسترازنکا” به‌زودی در گیلان توزیع می‌شود

آذر ۱۴, ۱۴۰۰ | ۹:۵۴ ق.ظ

99595

14

بدون دیدگاه

محموله جدید واکسن “آسترازنکا” به‌زودی در گیلان توزیع می‌شود

به گزارش رشت20 و به نقل از تسنیم،  فردین مهرابیان امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس مصوبات وزارت بهداشت سن متقاضیان دز سوم واکسن که در دز نخست و دوم سینوفارم، برکت و بهارات دریافت کردند از 60 به 40 سال کاهش یافت.

%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%86%DA%A9%D8%A7 - محموله جدید واکسن "آسترازنکا" به‌زودی در گیلان توزیع می‌شود

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با بیان اینکه همچنین!فاصله بین دز دوم و دز سوم واکسن کرونا برای این افراد از 4 ماه به 3 ماه کاهش پیدا کرد گفت: افرادی که دو دز اسپوتنیک دریافت کردند پس از 4 ماه می‌توانند واکسن پاستووک تزریق کنند.

وی افزود: افرادی که در انتظار دریافت دز دوم واکسن آسترازنکا هستند دو هفته آینده محموله جدید واکسن آسترازنکا در استان توزیع می‌شود که افراد می‌توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون دز دوم واکسن آسترازنکا را دریافت کنند.

مهرابیان در تشریح آخرین آمار کرونا در گیلان ابراز داشت: 240 بیمار کرونایی در حال حاضر در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند که 49 نفر از این بیماران در شبانه‌روز گذشته به آمار بستری‌شدگان افزوده شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: همچنین 49 نفر از بیماران به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند که 6 نفر از آنان به تازگی به این بخش منتقل شدند و 55 بیمار نیز بدحال هستند.

برچسب ها :

http://www.rasht20.ir?/p=99595