مدال مبارزه با کرونا و بهداشت عمومی را به آب و فاضلاب گیلان دهیم!

مدال مبارزه با کرونا و بهداشت عمومی را به آب و فاضلاب گیلان دهیم!

به گزارش رشت۲۰  به نقل از خبر راست، شاید بهتر باشید این‌گونه بنویسیم: «در اقدامی مبتکرانه و درست در زمانی که پس از حدود یک ماه آمار رسمی فوتی بر اثر ویروس کرونا، به بالای ۱۰۰ فوتی در کشور رسید و تلنگری بابت پیک دوم و یا شاید سوم ویروس کرونا به جامعه وارد کرد، شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از کاهش فشار یا چیزی شبیه به قطع آب مشترکین در چندین نقطه استان گیلان، بخصوص مرکز استان با جمعیتی نزدیک به ۷۰۰ هزار نفر سکنه و بیش از یک‌میلیون نفر در روز، به مدت حدود ۳۰ ساعت خبر داد.»

حال آیا شما بابت این اقدام خردمندانه حاضر نیستید مدال مبارزه با کرونا و بهداشت عمومی را به شرکت آب و فاضلاب استان گیلان اهدا کنید؟! اگر چنین نکنید قطعاً شما تلاش‌های مدیریت این مجموعه را نادیده گرفته‌اید و کاری بس خطا انجام داده‌اید.

شرکت آب و فاضلاب گیلان در شرایطی از کاهش فشار آب مشترکین به‌عنوان مهم‌ترین عنصر در بهداشت فردی خبر می‌دهد که مدعی است آماده‌سازی و انجام مقدمات بهره‌برداری نهایی و اتصال خط انتقال شرق گیلان را به تصفیه‌خانه دوم آب گیلان دلیل این قطعی ۳۰ ساعته است. قطعی طولانی‌مدتی که قطعاً سبب بروز مشکلات بسیار بهداشتی برای مردم در سراسر استان گیلان خواهد شد. اما آیا زمان بهتری برای چنین اقداماتی وجود نداشت و درست در روزهایی که مردم از یک سو با قطعی برق مواجه اند و از سوی دیگر با کرونا دست و پنجه نرم می کنند باید از نعمت آب هم محروم شوند؟!