مدعیان داماش به دنبال نیم میلیون یورو!

مدعیان داماش به دنبال نیم میلیون یورو!

به گزارش رشت۲۰و به نقل از میزان، با پیگیری‌های حقوقی رسمی انجام شده کارگزاران حقوقی و نقل و انتقالاتی طرف قرارداد فدراسیون فوتبال، بیش از نیم میلیون یورو از مبلغ انتقال علیرضا جهانبخش به برایتون به حساب اعلام شده فدراسیون فوتبال در آلمان منتقل خواهد شد.

%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%B4 - مدعیان داماش به دنبال نیم میلیون یورو!

اخیرا هم پس ماه‌ها پیگیری حقوقی و تلاش‌های بسیار زیاد برای پیدا کردن راه حل قانونی دریافت پول با توجه به تحریم‌های بانکی، باشگاه برایتون در ایمیلی رسمی تاکید کرده مبلغ ۵۷۳ هزار دلار از حساب آن‌ها خارج شده و ظرف چند روز آینده به فدراسیون فوتبال می‌رسد.

با این همه چند باشگاه فوتبال مدعی هستند که این پول به خاطر حضور جهانبخش در ترکیب‌شان سهم آنهاست. این در حالی است که داماش گیلان منحل شده است. این باشگاه گیلانی قبل از انحلال، بدهی‌های سنگین داخلی و خارجی داشت. به فرض اینکه یکی از چند مدعی، مالک واقعی داماش باشد پس سهم آن‌ها از بدهی‌های داماش چه می‌شود؟ چرا در زمانی که بدهی وجود داشت کسی مسئولیت این بدهی‌ها را به عهده نمی‌گیرد.

در همین حال چند مدعی داماش با فیفا نامه‌نگاری کرده‌اند تا بتوانند سهم انتقال جهانبخش را به دست آورند. فیفا هم طبق قاعده از فدراسیون فوتبال ایران استعلام می‌گیرد و با پاسخ منفی روبه رو می‌شود.