مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان معرفی شد صبح امروز

مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان معرفی شد

عبدالله پاکاری به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان معرفی شد.

13950806000220 PhotoA - مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان معرفی شد

به گزارش خبر فوری رشت ، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل و جدید بنیاد شهید و امروز ایثارگران گیلان صبح امروز با حضور سردار محسن انصاری قائم مقام رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسؤولان استانی در مرکز فرهنگی شاهد و ایثار این شهرستان برگزار شد.

عبدالله پاکاری با حکم رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان مدیر کل جدید این نهاد در گیلان معرفی شد.

پاکاری پیش از این معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان بود و در مراسم مذکور از تلاش ابراهیم طاهرنژاد مدیر کل سابق این نهاد قدردانی شد.

13950806000224 PhotoA - مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان معرفی شد

به گزارش فارس، انصاری قائم مقام رئیس سازمان بنیاد شهید صبح امروز با محمدعلی نجفی استاندار گیلان و آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه رشت دیدار و گفت‌وگو کرد.

معاون رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدارهای مذکور رویکرد سازمان بنیاد شهید را استفاده از مدیران بومی در اداره‌های کل بنیاد شهید کشور از جمله گیلان عنوان کرد.

انصاری میزان پیشرفت گلزار شهدای گیلان را خوب ارزیابی کرد و گفت: پیشرفت ۹۵ درصدی گیلان در ساماندهی گلزار شهدا نسبت به ۶۵ درصد میانگین کشور از جایگاه خوبی برخوردار است.

13950806000222 PhotoA - مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان معرفی شد

وی درباره وضعیت ساخت مجتمع توانبخشی گیلان تصریح کرد: انتظار می‌رود استاندار گیلان در ساخت این مجتمع از تمام قابلیت‌های استان استفاده کند.

معاون رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اهمیت حمایت از اقدام‌های بنیاد شهید در حوزه فرهنگی، خاطرنشان کرد: در بخش‌های فرهنگی نیازمند حمایت هستیم.

13950806000220 PhotoA - مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان معرفی شد

به گزارش فارس، انصاری همچنین امروز به همراه مدیران جدید و پیشین و دیگر مسؤولان بنیاد شهید گیلان با حضور بر مزار شهدای رشت نسبت به مقام شامخ آنها ادای احترام کرد.