مدیرکل منابع طبیعی گیلان به وعده خود درباره لندفیل سراوان عمل کند

مدیرکل منابع طبیعی گیلان به وعده خود درباره لندفیل سراوان عمل کند

جلسه شورای اسلامی رشت درحالی برگزار شد که به مناسبت فرارسیدن هفته منابع طبیعی، اعضا خواستار همکاری بیشتر اداره کل منابع طبیعی گیلان برای واگذاری راه دسترسی به لندفیل سراوان شدند.
81449432_91419666daafb

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار مهر ، یکصد و هشتادمین جلسه شورای اسلامی رشت که به صورت علنی پیش از ظهر یکشنبه برگزار شد محل بحث و بررسی های اعضا درباره لوایح مختلف قرار گرفت.
پیش از ورود به بررسی لوایح، عضو شورای رشت در نطق خود با تبریک روز درختکاری و هفته منابع طبیعی خواستار همکاری هر چه بیشتر اداره کل منابع طبیعی استان برای ساماندهی وضعیت سراوان شد.
ضرورت تعامل اداره کل منابع طبیعی استان برای ساماندهی لندفیل سراوان
فاطمه شیرزاد که به وعده مدیرکل منابع طبیعی استان برای واگذاری جاده دسترسی به مدیریت شهری رشت برای ساماندهی وضعیت لندفیل سراوان اشاره می کرد گفت: این وعده با پیگیری های مکرر شهرداری و شورای شهر و همینطور توجه ویژه استاندار از مدیرکل منابع طبیعی استان گرفته شده است و انتظار می رود که وی برای ایجاد تصفیه خانه سراوان همکاری بیشتری از خود و دستگاه متبوع نشان دهد.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در پایان سالی که به نام «اقدام و عمل» نامگذاری شده است، اقدامات شایسته ای در این زمینه داشته باشیم.
شیرزاد همچنین به روز احسان و نیکوکاری اشاره و از تلاشگران این عرصه تقدیر کرد.
این عضو شورا که در کمیته پیگیری شورا در موضوع مطالبات کارکنان و نیروهای شرکتی و قراردادی شهرداری عضویت دارد با ارائه گزارشی از روند پیگیری ها از پرداخت تمام مطالبات کارگران شهرداری اعم از قراردادی و رسمی، بازرسین خطوط تاکسی و رانندگان اتوبوس و هنرمندان و پیمانکاران شهرداری خبر داد.
رئیس کارگروه اقشار آسیب پذیر شورای رشت با تاکید بر آماده سازی شهر برای تعطیلات نوروزی و میزبانی از بهار و مسافران افزود: دو همایش برای تجلیل از پاکبانان تاکنون توسط کارگروه اقشار آسیب …