مدیر روابط‌عمومی ارشاد گیلان خبر داد: برگزاری جشنواره فیلم فجر در رشت

مدیر روابط‌عمومی ارشاد گیلان خبر داد: برگزاری جشنواره فیلم فجر در رشت

جشنواره فیلم فجر همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر در رشت برگزار می‌شود.

IMG 9940 768x512 300x200 - مدیر روابط‌عمومی ارشاد گیلان خبر داد: برگزاری جشنواره فیلم فجر در رشت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  گیل خبر، مدیر روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان  با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: جشنواره فجر مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور بوده که هرساله با استقبال خوب مردمی همراه است.

قاسم مصفا برگزاری جشنواره فیلم فجر را نقش موثری در اعتلای فرهنگ و هنر جامعه دانست و افزود: پیش‌فروش بلیت‌ها در شهرستان‌ها از ساعت ۸ صبح دوشنبه چهارم بهمن ماه آغاز می‌شود و ساعت ۱۲ شب پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه به پایان می‌رسد.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند بلیت‌های خریداری شده خود را در نرم‌افزار تلفن همراه خود مشاهده کنند اما برای دیدن فیلم‌ها به همراه داشتن بلیت کاغذی الزامی است.

به گفته این مسؤول، خرید بلیت با ورود به سایت و ثبت نام با کد ملی امکان‌پذیر بوده و هر کاربر با کد ملی مشخص، امکان انتخاب حداکثر چهار سانس از سینماها و در هر سانس حداکثر دو بلیت را خواهد داشت.

وی یادآور شد: متقاضیان با مراجعه به سایت ویژه پیش‌فروش اینترنتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به آدرس cinogram.com بلیت خود را خریداری کنند و بلیت‌های خریداری شده در حساب کاربری خریداران با پیک ارسال می‌شود.