مدیر موسسه فرهنگی منادیان خبر داد؛ برگزاری همایش شبکه های اجتماعی و بحران هویت در رشت

مدیر موسسه فرهنگی منادیان خبر داد؛ برگزاری همایش شبکه های اجتماعی و بحران هویت در رشت

امروزه با گسترش رسانه های مجازی ضرورت آگاه سازیمردم از شگردها و ترفندها و آسیبهای شبکه های اجتماعی دو چندان شده است.

76538269 84665341bbaca 237x300 - مدیر موسسه فرهنگی منادیان خبر داد؛ برگزاری همایش شبکه های اجتماعی و بحران هویت در رشت


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تابناک مصطفی براری فعال فرهنگی از برگزاری همایشی با عنوان « شبکه های اجتماعی و بحران هویت» در رشت خبر داد و اظهار داشت : این همایش از سری برنامه های روشنگری «موسسه فرهنگی منادیان» است.
وی افزود : سخنران ویژه ی این همایش دکتر روح الله مومن نسب، ازاساتید کشوری و کارشناس حوزه فضای مجازی است.
مدیرموسسه فرهنگی منادیان هدف از اجرای این همایش را ارائه راهکارهای مفید و نحوه صحیح استفاده از شبکه های مجازی عنوان کرد و افزود: امروزه با گسترش رسانه های مجازی ضرورت آگاه سازی مردم از شگردها و ترفندها و آسیبهای شبکه های اجتماعی دو چندان شده است.
دبیر این همایش همچنین تاکید کرد : رسانه های نوین دارای آسیب های بسیار مهم روانی ، اجتماعی و سیاسی هستند که می توانند، زمینه و بستر مناسبی را برای جنگ نرم ایجاد کنند و تبعات ناشی از استفاده های غیر اصولی از آن می تواند به آسیب های اجتماعی دامن زند.
این فعال فرهنگی در پایان به زمان و مکان برگزاری این همایش اشاره کرد و یاد آور شد : این مراسم روز سه شنبه ، ۷۷ دی ماه و در ساعت ۱۷۷ عصر ؛ در سالن اجتماعات المپیک ، روبروی دانشگاه علوم پایه برگزار خواهد شد. لذا از همه ی علاقه مندان به حوزه ی فضای مجازی جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل می آید.