مراسم تجلیل از فرزندان کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد

مراسم تجلیل از فرزندان کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد

مراسم تجلیل و قدردانی از فرزندان افتخار آفرین کارکنان واعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، سرپرست دبیرخانه هیات امنای استان گیلان ، معاونین و جمع کثیری از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به همراه خانواده هایشان در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد.
82112665_92352319cedbc

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسکانیوز، در این مراسم دکتر علیرضا امیر تیموری رئیسدانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت ضمن تشکر از فعالیت کلیه حاضرین در سالی که گذشت، بیان داشت: از تمامی همکاران و همراهانی که در طول سال۹۵ برای پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی همراه دانشگاه بودند، تشکر می کنم و امیدوارم سال جدید را پر نشاط و پر از برکت در کنار خانواده آغاز کنیم.
وی خاطر نشان کرد : در سال گذشته کار های بسیار بزرگی در مسیر رسیدن به اهداف دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد و در سال جدید، انشاالله با انجام زیر ساخت ها و ریل گذاری های لازم در جهت کاهش وابستگی به شهریه اقدام کنیم.
دکتر امیر تیموری به افزایش رشته های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری اشاره کرد و خاطر نشان کرد : در سال ۹۵ تعداد رشته های کارشناسی ارشد ۶۶۶ رشته و تعداد رشته های دکترای تخصصی به ۳۰۰ رشته رسید و این در حالی است که وضعیت رشته ها در مقاطع ذکر شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نسبت به قبل کمتر بوده به طوری که در سال ۹۲ تعداد رشته های مقطع دکتری تخصصی ۳ رشته و کارشناسی ارشد ۳۳ رشته بوده است و این نشان دهنده جهش مثبت دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خواهد بود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت افزود : سال ۹۵ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت تعداد ۱ مرکز رشد و ۷ هسته فناور ایجاد شده که در همین راستا تعداد ۲ آزمایشگاه همکار استاندارد نیز به تعداد آزمایشگاههای دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت اضافه شد.
دکتر امیر تیموری به رشد تعداد مقالات ISI در طول این مدت اشاره کرد واظهار کرد : در مقایسه با سال ۹۲ به تعداد مقالات که ۷۰۵ مقاله بود و با توجه به برنامه ریزی حوزه پژوهش دانشگاه آزاد …