مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی شورای اسلامی رشت برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی شورای اسلامی رشت برگزار شد

به گزارش رشت۲۰ ;طی حکمی از اسماعیل حاجیپور، مرتضی شعبانی به سمت مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی رشت منصوب شد.

696x696 - مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی شورای اسلامی رشت برگزار شد

در مراسم تودیع و معارفه مدیریت روابط عمومی شورای اسلامی رشت سید پیام جعفری نیا پس از دو سال حضور در راس روابط عمومی جای خود را به مرتضی شعبانی داد.

 

جعفری نیا را می‌توان یکی از مدیران محبوب و فعال شهرداری رشت دانست که ۱۲ سال سابقه کاری در مناطق و سازمان های تابع شهرداری را در کارنامه کاری خود دارد.

 

پیام جعفری نیا با دو سال حضور خود در شورا توانست تعامل خوبی میان رسانه ها و اعضای شورا برقرار کند،تعاملی که شاید در گذشته زیاد دیده نمی شد‌ و همیشه مورد انتقاد قرار می‌گرفت.

 

مرتضی شعبانی مدیر جدید روابط عمومی و امور بین املل شورای اسلامی رشت نیز سه سال سابقه ریاست اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت را در کارنامه دارد.وی در حال حاضر ترم آخر دانشجوی دکترای جامعه شناسی و از کارمندان جوان و توانمند شهرداری رشت محسوب می شو.وی رسانه و نحوه کار رسانه ای را به خوبی می شناسد و امید است در جایگاه جدید خود بتواند قدم های خوبی در شورای اسلامی شهر رشت بردارد.