مراسم روز جهانی شنوایی در رشت برگزار شد

مراسم روز جهانی شنوایی در رشت برگزار شد

مراسم روز جهانی شنوایی با عنوان “اقدام برای کم شنوایی؛ سرمایه گذاری پر منفعت” امروز در رشت برگزار شد.
81378831_91322770ebbde

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت , مهدی مومنی امروز در مراسم روز جهانی شنوایی با عنوان “اقدام برای کم شنوایی؛ سرمایه گذاری پر منفعت” که در سالن اجتماعات بهزیستی گیلان برگزار شد اظهار داشت: برای نخستین بار است مراسم روز جهانی شنوایی در کشور و استان گیلان برگزار می شود.
معاون بهزیستی شهرستان رشت گفت: مراسم روز جهانی شنوایی در سه شهرستان رشت, انزلی و لاهیجان برگزار می شود و هدف از برگزاری آن اطلاع رسانی,حساس سازی خانواده ها و ابراز هم دردی با ناشنوایان است.
مومنی با اشاره به اینکه این مراسم با مشارکت اداره بهزیستی شهرستان رشت و موسسه خیریه کانون ناشنوایان رشت برگزار شد، گفت: گاهی نسبت به نعمت شنوایی که خدا به ما داده بی توجه هستیم و از آن غافل می شویم. اداره بهزیستی رشت نسبت به توانمندسازی معلولیت های مختلف از جمله ناشنوایی اقدامات زیادی انجام داده است.
بازدید رئیس اتاق بازرگانی جمهوری داغستان روسیه از منطقه آزاد انزلی
رئیس اتاق بازرگانی جمهوری خودمختار داغستان روسیه در این دیدار اظهار داشت: وجود اشتراکات فراوان میان دو منطقه و پیشرفت ها و دستاوردهای سازمان منطقه آزاد انزلی در سال های اخیر، آمادگی اتاق بازرگانی و تجار منطقه داغستان را برای توسعه مبادلات بین مناطق دو گانه ایجاد کرده و خواستار توسعه گردشگری دریایی و تجارت چمدانی بین طرفین هستیم.
بدرالدین محمداوف با اشاره به زیرساخت های ترانزیتی و آثار برجای مانده از معماری ایرانی در ماخاچ کالا، زمینه و شرایط را برای توسعه روابط گردشگری و اقتصادی بین دو منطقه بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: تجار و بازرگاناناین جمهوری در نمایشگاه تخصصی ایران و روسیه که در خرداد …