مراسم یادبود درگذشت حجت الاسلام شیخ جعفر شجونی در رشت برگزار شد

مراسم یادبود درگذشت حجت الاسلام شیخ جعفر شجونی در رشت برگزار شد

مراسم یادبود درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شیخ جعفر شجونی از پیشکسوتان مبارزه با استبداد ستمشاهی و همراه نهضت اسلامی در رشت برگزار شد.

82302838 71162312 - مراسم یادبود درگذشت حجت الاسلام شیخ جعفر شجونی در رشت برگزار شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا، مراسم یادبود درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شیخ جعفر شجونی از پیشکسوتان مبارزه با استبداد ستمشاهی و همراه نهضت اسلامی از طرف دفتر نماینده ولی فقیه در استان گیلان، با حضور علمای اعلام از جمله آیت الله زین العابدین قربانی امام جمعه رشت، آیت الله رودباری از روحانیون بنام استان و اقشار مختلف مردم، امروز (پنجشنبه) در مصلی امام خمینی (ره) رشت برگزار شد.
مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شیخ جعفر شجونی از پیشکسوتان مبارزه با استبداد ستمشاهی و همراه نهضت اسلامی، یکشنبه هفته جاری شانزدهم آبان ماه در سن ۸۴ سالگی در بیمارستان فیروزگر تهران دعوت حق را لبیک گفت.
وی در سال ۱۳۱۱ در شهرستان فومن واقع در غرب استان گیلان به دنیا آمد و از اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و جمعیت مؤتلفه اسلامی بود.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت روحانی مبارز و آزاده جناب حجت‌الاسلام حاج شیخ جعفر شجونی را تسلیت گفتند. حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری نیز در پیامی درگذشت حجت الاسلام جعفر شجونی را تسلیت گفت و او را از پیشکسوتان مبارزه با استبداد ستمشاهی و همراه نهضت اسلامی نامید.
محمدعلی نجفی استاندار گیلان نیز در پیامی درگذشت حجت الاسلام شجونی از روحانیون با سابقه گیلان را تسلیت گفته است.